Rolovani stránky - Google Chrome

Od: Datum: 18.01.14 15:07 odpovědí: 13 změna: 28.02.14 11:54

Ahoj.Mám win7 a používám pro prohlížení internetu google chrom.Problem mám ten,že dnes mi na pravé straně monitoru,zmizely ty šipky k rolovaní stránky.Když kliknu na horní kraj,tak celá stránka sjede hned až dolu a naopak.Nevíte co se mohlo stát?Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 18.01.14 15:26

Zdravím.Já vám neporadím,jelikož můj problém je od včerejška totožný s tím vaším*zed*Tudíž v podstatě parazituji na vašem dotazu,abych nemusela zakládat nový a stejný.Šipky jsou pryč...*zed*Poraďte prosím!Děkujeme srdečně.

Ohodnoceno: 0x

Od: pete
Datum: 18.01.14 16:00

Rovněž zdravím a mám také tento problém, již jsem psal někam do technické podpory Google ale nevím zda je možné čekat odpověď :(

Od: ane
Datum: 18.01.14 16:14

A není ona to aktualizace Chromu, která by měla vést ke snadnějšímu a intuitivnějšímu ovládání celého prohlížeče? (Ano, je to řečeno ironicky). Moje šipky zmizeli právě když si chrom vynutil aktualizaci, což už je asi tak dva měsíce. Tak, jako vás, i mne to docela hněte, protože často používám k ovládání pouze levou rukou. Na touchpadu mám sice tu šikovnou vymoženost, že stačí přejet po jeho okraji a stránka se mi posune, bohužel se však jedná jen o pravý okraj, takže musím přehmátnout. Možnost poklepávat na šipky mi vyhovovala a jsem na ni už roky zvyklá. Při práci v chromu je tam pořád marně hledám.

Pokud to je jen aktualizace, a já zastávám názor že ano, tak přejít na nižší verzy, počkat, jestli se programátoři vzpamatují a někdy do budoucna nám šipky vrátí nebo začít používat jiný prohlížeč.

Od: rodier*
Datum: 19.01.14 21:58

Nejsem levak a presto mi jde na touchpadu scrollovat jak levou tak i pravou rukou bez prehmatavani... takze chyba bude asi jinde.

nebo vy neumite levou rukou prejet po prave casti touchpadu? OMFG>.

Datum: 19.01.14 17:55

Zdravím,myslíte že mám stejný problém jako vy,nebo je to něco jiného?..

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.01.14 19:18

Ano,je to to stejné.

Od: lujs®
Datum: 19.01.14 18:25

Mně to dělá už asi tejden. :,-( :,-(

Datum: 19.01.14 21:33

Je to aktualizací. Stejně tam ty šipky byly naprd. Než na ní namířím kurzorem, tak to rychleji posunu točením kolečkem nebo posuvníkem nebo zmáčknutím kolečkem a pohybem myši.

Od: rodier*
Datum: 19.01.14 21:56

Presne tak. To tu snad nekdo jeste pouzival ty pitome sipky?

Lidi, od ceho si asi platite kolecko na mysi proboha.. Ja jsem si ani nevsim ze nejake sipky zmizeli :)

Datum: 19.01.14 22:01

Ony šipky jsou jakýsi pozůstatek z dob minulých, dnes je ergonomie a ovládání přecijen jinde, než před desíti patnácti lety... No a konzervativci s tím mají problém.

Od: ego
Datum: 26.01.14 08:39

Že jsou navigační šipky k ničemupro někoho sice může být pravda, ale jen trouba může tvrdit, že je nahradí scroll tlačítko. Co třeba mininotebooky a netbooky, kam je třeba scrollovat doprava? Zdebyly šipky dobrým řešením, které se pochopitelně dá obejím, ale program má sloužituživateli a ne obráceně.

Datum: 26.01.14 10:28

Každý dnešní touchpad umí i posouvání horizontální.

Od: mjseve
Datum: 28.02.14 11:54

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.