Jak nahrát do win 7 také win XP virtuál?

Od: Datum: 18.01.14 15:07 odpovědí: 9 změna: 13.02.14 23:15

Dobrý den,

mám doma v PC windows 7, potřeboval bych v něm mít také windows XP.

Poradil by mi někdo jak to udělat abych měl virtuálně také windows XP?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: momo®
Datum: 18.01.14 15:31

Dobrý den. Stáhněte si VirtualBox - http://www.stahuj.centrum.cz/…_nastroje/ostatni/virtualbox/ ,a v diskuzi je i odkaz na podrobný návod. M.

Ohodnoceno: 3x

Od: rekkyn
Datum: 27.01.14 21:38

Díky, nainstaloval jsem si tento Virtual boy a nevím jak dále tam dát ty XP? V návodu to později odkazuje ke stáhnutí "virtuální operační systém Windows XP" ale ten odkaz neexistuje.

Neporadil by mi někdo jak to mám udělat? Případně CD s win XP mám.

Děkuji

Datum: 28.01.14 21:50

Prosím poraďte mi někdo jak ty virtuální XP nainstalovat do win 7. Pátrám po tom již pár dní a nedaří se mi to.

Děkuji pěkně

Datum: 28.01.14 21:57

VirtualBox --> vytvořit virtuální počítač --> připojit k němu ISO instalačního CD --> Nainstalovat XP.

Nebo, pokud máš 7 Professional nebo Ultimate, zkus Windows XP Mode.

Ohodnoceno: 2x

Od: hop®
Datum: 28.01.14 21:57

Používám WMware Player, po nainstalování lze vitvořit více viruálních strojů a do nich nainstalovat různé systémy. Běží mi to pod W7 a mám virtuální WinXP a Linux...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 10.02.14 21:56

Dobrý den,

nainstaloval jsem si virtualBox a nemohu přijít co dále.

Přikládám fotku, neporadil by mi někdo více? díky mockrát

Datum: 10.02.14 23:27

No a co jako dále chcete dělat? Nainstalovat nový virtuální systém, nebo spustit XP, nebo upřesnit nastavení?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.02.14 20:37

Perfektní povedlo se!

Jsem rád, chtěl bych se však poradit na co jsem nepřišel, jak se dají kopírovat soubory z win 7 do virtuálního win XP?

Klasicky zkopírovat nic nejde, ani přes USB flash :(

Nevíte někdo jak na to?

Děkuji

Datum: 13.02.14 23:15

V každém tom virtuálním stroji si můžete nastavit adresáře sdílené s "fyzickým" systémem, některé virtuály už složku nabízejí jako předvolenou, pak lze sdílet, nebo ze sdíleného kopírovat do pouze virtuálního...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.