Jak zprovoznit webkameru

Od: Datum: 16.01.14 19:38 odpovědí: 2 změna: 17.01.14 22:15

Dobrý večer.Dostala jsem kameru Watcher MT 4023.Podle nalezených recenzí nic moc,ale je to dárek.Kamera normálně fungovala,ale najednou přestala.Při videohovoru jsem slyšet,ale nejsem vidět.Píše mi to připojit kameru,nebo zkontrolovat připojení.Vše jsem udělala a je to v pořádku.Občas mi tu vnouček hraje hry tak nevím jestli něco nezmáčkl. Přiložené CD ke kameře vůbec neotevřu.Děkuji za rady.

Myska

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 16.01.14 19:45

Dobrý den, nejdříve se asi podívejte, zda není na kameře vypínač. Potom ji můžete zkusit připojit do jiného portu USB. Ve Správci zařízení by kamera měla být vidět a i stav ovladačů nebo chybová hláška. A v programu, který používáte s kamerou se podívejte do nastavení, jestli je povolen i přenos obrazu (nebo nějaká ikonka na liště programu). Zdravím!

doplněno 17.01.14 22:52:

Nemáte zač.

Ohodnoceno: 2x

Od: myska*
Datum: 17.01.14 22:15

Dobrý večer.Přendala jsem kameru do jiného portu a je OK.Sice nevím proč prve přestala fungovat,ale to je jedno.Diky za radu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.