Nejde zapnout

Od: Datum: 04.05.14 18:16 odpovědí: 4 změna: 05.05.14 01:08

Zdravím mám problém dneska zapnu PC a nic... nezapne se monitor ani TV na kterou to mám zapojenou. Zkoušel jsem i vyměnit grafickou kartu a taky nic. A když jsem to vypnul na tvrdo tak při vypnutém PC mě zůstává svítit klávesnice (mám podsvícenou) a to nikdy nedělalo... jakou součástku by jste vyloučili za poškozenou když monitor se vůbec nerosvítí (jako že do něj nejde vůbec signál i při vyzkoušení druhé grafiky která je 100% funkční) díky předem

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.05.14 19:01
Slevuj signály kolikrát pípne pípák při zapínání.podle toho se dá občas stanovit druh závady. Jestli neproblikne ani bios obrazovka tak můžeš vyloučit software závadu. Vycvakej a vyměň ve slotech ramky a pořčdně je domáčkni. Zkontroluj ventilátory. Když nenběhne větrák CPU deska sama zastaví nabíhání počítače. Je pravda že v tom případě by ale asi bios problik. Jestli máš nějaký starší zdroj začni další hledaní chyby výměnou zdroje.
doplněno 04.05.14 19:02: SLEDUJ signály ne slevuj
Ohodnoceno: 0x

Od: zdenallll
Datum: 04.05.14 20:20

Zdroj je ok větráky se všechny točí a nepípá to vubec nikdy mě to nepípalo... ramky jsem zkoušel :-/ napadá mě tedy jen základovka že bude hotová... protože do monitoru nejde vubec žádný signál... žádné že by se rožl a zustal černý ale nic jak kdyby nebyl vubec zapojený

Od: zdenalll
Datum: 04.05.14 20:25

Tak uz to jede! vymenil jsem ramky do jinejch slotu a nic... udelal jsem to podruhe a dal je zpět na původní a rozjelo se to tak tet nechápu kde byl zakopanej pes :D

Datum: 05.05.14 01:08

To je opravarska technika zvana povolil-utah. Spada do stejne kategorie jako restartovani.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.