Jak otevřít soubor

Od: Datum: 16.01.14 11:53 odpovědí: 12 změna: 17.01.14 07:17

Jak otevřít soubor s koncovkou .pkg.tar? Stáhnul jsem si z internetu (CVS) komprimovaný program ProjectX. který má tuto koncovku. A ve WinRAR to nejde.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.01.14 12:03

To je zvláštní, čekal bych, že to WinRAR otevře. Ještě bych zkusil 7-zip...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.01.14 13:11

Díky za odpověď. Otevřít to stále nejde, ale zkusím, podle Járy da Cimrmana, nějak se k něčemu dopracovat cestu slepých uliček. Snad se nějaké bingo objeví. Možná, je ten stažený soubor poškozený... Kynčl

Datum: 16.01.14 15:13

Jestli to nejde ve WinRAR ani 7-zip, tak bude ten soubor poškozený...Zkuste ještě ten soubor z netu stáhnout znovu a uvidíte...

Od: ben®
Datum: 16.01.14 12:08

Dobrý den, soubor TAR je archív. Mohl by ho otevřít program Total Commander.

Zdravím!

doplněno 16.01.14 12:10:

http://www.slunecnice.cz/sw/total-commander/

doplněno 16.01.14 13:13:

fribble - máte pravdu, protože pod OS Linux s tímto souborem není problém. V tom popisu u Total Commanderu píší, že tyto soubory umí také otevřít.

Datum: 16.01.14 12:54

Zkusil bych tyto cesty: http://www.filefacts.net/index.php

Od: fribble*
Datum: 16.01.14 12:55

Mám pocit, že je to linuxová aplikace, ve W asi otevřít nepůjde.

Od: rv
Datum: 16.01.14 15:42

Tak si ProjectX stáhněte jinde. Třeba jste ho stáhl špatně. Vlastní ProjectX je v Javě, tak můžete mít problém ho rozchodit.

Datum: 16.01.14 16:22

Software mám funkční, ale existuje už verze z roku 2013 a tu jsem chtěl teď používat, ale není v žádné nabidce, až na CVS. Ale zřejmě vadná...

Od: luke237
Datum: 16.01.14 17:24

Ten .pkg.tar je linuxovy instalacni balik (.pkg), ktery by ti stejne asi nefungoval, takze si ze stranek projektu stahni primo zdrojove kody. Je to ve formatu tar.gz a to uz by TC snad mel umet.

Jak ale na strankach projektu pisi, kazdy si to musi zkompilovat sam. Nevim, jestli to je zrovna pro tebe, kdyz bojujes i s pouhym rozbalenim tech souboru z archivu.

Datum: 16.01.14 23:06

Díky, je to bezvadné, jenže v tom balíku (ze stahni) chybí ta spouštecí (executable) složka, takže to nefunguje. Ale v podstatě mi šlo jen o zkoušku nějakého avizovaného upgrade z 2013, i když mi ProjectX z roku 2011 vyhovuje.

Od: luke237
Datum: 16.01.14 23:57
Zadna spousteci slozka tam ani nema byt. Vzdyt jsem psal, ze si to kazdy musi zkompilovat sam. Pise to primo na jejich domovskych strankach:
To execute Project-X, download and compile its source code first.
It is available in source code form only.

Datum: 17.01.14 07:17

Jasně, jsem momentálně zaostalý Otík Rákosník. Ale mám pocit, že tohle, (z toho stahni), se ani kompilovat nedá. Už jsem kompiloval, ale jinak uspořádaný soubor ProjectX, později se to dalo stahnout i kompilované, což už byla brnkačka... Takže díky za pomoc a ať se daří. Příjemný zbytek roku 2014!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.