Pc nepřímá flashku

Od: Datum: 04.01.14 19:33 odpovědí: 5 změna: 04.01.14 21:30

Dobrý den, když jsem poprvé dala do pc flashku, vyjela tam nějaká tabulka s instalací, tu jsem ale zavřela. Složka flashky se tam už neobjevila a když jsem jí tam dala znovu (i po vypnutí pc), tabulka se neobjevila a složka flashky také ne. Pc ale pípne, když ji tam dám. Co ám prsím dělat? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.01.14 19:53

máš možnost vyzkoušet jinou flešku nebo tuto na jiném pc?

doplněno 04.01.14 19:56:

http://forum.zive.cz/viewtopi…8ddb794cee85b76e8dc1fa8df96a2

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.01.14 20:05

Na tom pc, co nejde ta nová, mi ostatní fungují a ta nová mi funguje na notebooku.

Datum: 04.01.14 20:18

zkusit na noťasu zformátovat a zkusit znovu.

Datum: 04.01.14 21:11

Na notebooku? Jak? Na notebooku to jde, ale na jiném pevném pc ne.

Od: ben®
Datum: 04.01.14 21:30

Dobrý den, zkuste se v tom NTB po připojení flashky podívat do Tento počítač / Disk (flashka).

Pravým myšítkem na ikoně flashky se zobrazí Vlastnosti a tam by měla být možnost formátování.

Formátování smaže data na flashce (pokud tam již jsou). Píši to po paměti, protože nyní nemám OS Windows. Jinak, flashku vždy odpojte nejdříve softwareově (na panelu u hodin) a až pak vytáhnout z USB.

Tím zabráníte možnému poškození flashky. Zdravím!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.