Nejde klávesnice

Od: Datum: 03.01.14 17:51 odpovědí: 3 změna: 03.01.14 23:12

Dobrý den,mám takový dotaz.Moje malá cácorka vyžbrndala na klávesnici od notebuka vodu a ona přestala jít.Má to cenu jít opravovat,nebo by se potom už vyplatilo koupit časem nový?Teď jsem k tomu připojila náhradní klávesnici,ale je tu s ní málo prostoru:( Zkoušela jsem ho převrátit a vysušit,ale po dvou dnech žádná změna a ještě k tomu se mě podařila vytáhnout klávesnice enter a nevím jak ji tam mám vrátit-jak si to nejde:(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.01.14 17:58

Klávesu normálně namačknete zpět,jen žádnný strach,chce to trošičku zatlačit.

Jinak pod klávesnicí se většinou nachází soubor vodivých tzv.slídových pláten.tak jestli máte šikovnýho kamaráda,stačí spodní část odšroubovat,rozeskládat slídy,vysušit a naskládat zpět.Před nedávnem jsem řešil podobný problém a už to funguje jako nové. V servisu je to zbytečně drahé,ještě by Vám tam naučtovali nějakou novou součástku.

Ohodnoceno: 2x

Od: certik22*
Datum: 03.01.14 23:12

tak to jste dobrej,škoda že nejste z Prostějova,už bych vás prosila o pomoc

Datum: 03.01.14 18:10

Nová klávesnice pro notebook stojí cca 500,-.

Takže jestli se Vám stím nechce hrát, není problém sehnat novou.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.