Minecraft Tekkit

Od: Datum: 05.02.14 10:19 odpovědí: 5 změna: 05.02.14 22:37

Zdravím, doufám že tu narazím na nějakého Minecrafáka

Chtěl bych si zahrát po dlouhé době technic pack. Jenže, stáhnu si technic launcher, zadám login a launcher píše, že nick nebo heslo jsou špatně. Což není pravda samosebou.

Mám originální Minecraft, registraci jak u Mojangu tak na stránce Technic Packu...

Nevíte někdo, kde je problém? :( Po stažení se mi ani neotevře launcher, který je vyobrazen na stránkách (větší okno kde si vyberete mod pack a příhlásíte se), otevře se pouze malé okénko pro přihlášení...

Poradíte proč mě technic launcher nechce přihlásit?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: cuca®
Datum: 05.02.14 17:14

Ahoj syn radi. Stahni launcher z teto stranky, klikni zda mas windows, linux ci jaky pred stazenim. Spust to a ukaze se tabulka, napises sve jmeno.pak klikni na nejaky mod dej play, stahnou se data módu, az se to stahne, tabulka zmizi a spusti se to.proste je to jiny technic launcher. Tady nepotrebujes heslo, jen jmeno co zadas.Ja tomu vubec nerozumim, ty snad ano zde

Ohodnoceno: 0x

Od: chuchvalecprach
Datum: 05.02.14 22:24

Psal jsem, že mám launcher, kde není možnost výběru módu... Je to tabulka pouze s dvěma řádky, na nick a na heslo...

Datum: 05.02.14 21:31

Nemigroval jsi svůj minecraft účet na ten mojangový? Dřív jsem se přihlašoval jménem fatalwir, ale teď tam musím psát email.

doplněno 06.02.14 03:43:

Já měl na mysli, že dříve jsem do řádku kam se píše přihlašovací jméno psal fatalwir, ale nyní tam musím psát fatalwir@mujemail.cz.

Od: chuchvalecprach
Datum: 05.02.14 22:23

No, mám účet jak na minecraft.net; tak na Mojangu, tak na technicpack.net

Všude stejný nick a heslo...

Od: hop®
Datum: 05.02.14 22:37

A jaký mail? Nebude problém v mailu, jak naznačil @fatalwir?!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.