Kvalita služeb níže uvedených WWW stránek

Od: Datum: 04.02.14 22:07 odpovědí: 4 změna: 05.02.14 19:14

Dobrý den, zajímalo by mě, zda nemá někdo zkušenost s kvalitou služeb těchto stránek: AliExpress.com
DealExtreme.com . Zajímalo by mě kvalita produktů (hlavně repasovaných i nových telefonů), uplatnění záruky, rychlost dodání a cena poštovného, případně clo, moc se v tom nevyznám. Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.02.14 22:41

Znám jenom dealextreme, neboli DX. Poštovné zdarma, neplatil jsem zatím ani žádné clo. Zatím všechny dodávky OK. Jen jednou jsem objednal mimo jiné jakousi karnevalovou masku z takového tenkého plastu a ta se přepravou pomačkala. Co mě překvapilo, napsal jsem jim to a poslali mi na svoje náklady novou, ani tu pomačkanou nechtěli poslat zpět :) Tu novou zabalili už trochu líp, i když pořád ne dokonale. Na různé "blbinky" v pohodě, ale třeba telefon bych si tam nekoupil. Posílat reklamaci do Číny by se asi nevyplatilo.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 04.02.14 23:28

Bezva, díky. :)

Datum: 05.02.14 00:56

Objednávám z více těchtoo shopů i z ebay kde je free ship...

Většinou spokojenost...paypal úžasná věc...

Jinak pokud člověk pohledá na netu, najde články, blogy atd a podle datumu najít ten nejaktuálnější a pročíst...

Dokonce i na zive.cz je na to článek kde se v článku i v diskuzi popisuje který obchod je k čemu a včem je ten či onen lepší anebo horší...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 05.02.14 19:14
K dotazům na čínský e.shopy poručuju (stále dokola) stránky jednoho nadšence zbozizciny.hys.cz
Zkušenosti, seznam obchodů, celní problematika diskuse dalších uživatelů .
Zkrátka všechno co je dobře vědět než člověk pošle peníze na výlet do číny
Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.