Wifi,internet,připojení co dělat?

Od: Datum: 02.01.14 12:55 odpovědí: 3 změna: 05.03.14 17:23

Dobrý den, mám doma zavedenou wifi sít. Jede bez problému dá se říct na všechny stránky, které klasicky denně projíždím facebook,email,seznam atd.. ale takové youtube mi to v posledních týdnech načte s obrázky až na třetí pokus při aktualizaci. JInak tam mám nápisi, ale obrázky ne a často video když nějaké spustím tak to samé. Signál je maximálni a rychlost inernetu taky. Tak nevím čím to může být.
Druhý dotaz: Koukal jsem do nastavení wifi a počet připojených k ní a ukazuje mi to dva udáje. Pak připojím mobil tak mi to ukáže tři. Tak když jedno je můj NB, druhé mobil tak pořád tam je jedno navíc a to nevím co je. Ještě abych to upřesnil tak u mobilu a NB je v druhé kolonce normálně napsáno toto : WPA2-PSK za to u toho jendoho neznámého je toto: AP-UP
Tak si nejsem jist co to je. Kdyby mi někdo poradil byl bych moc rád.
PS: NB je naprosto čistý. Antivirak nic nenašel a vše v něm šlapé jak má. Tak nevím.
děkuju


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hanher*
Datum: 02.01.14 13:04
Nemáte internet od O2?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: sad
Datum: 02.01.14 13:06

Nene.. jsem z Ostravy a mám ho od internethome

Od: ifkali*
Datum: 05.03.14 17:23

Internethome je dceřina společnot O2, odnož kyslíku...

Potřebovala bych poradit, ale nechci kvůli tomu zakládat další diskusi, jestli můžu tak to přidám sem.

Mám připojení wifi , přes Internethome, páč nás koupila, jak skupuje všechny malé poskytovale inernetu...Připojení je pomalé, jednání inrnethome děsné. Ted´ to chceme u nich zrušit a jít vlastně zase k nim, ale chceme internet comfort od o2 , ne vzduchem , ale kabelem.

Můj dotaz je da máte někdo zkušenost s výkopem kabelu k baráku.Co Vás to stálo? Po barák to bude kopat nějaká fa, kterou nám doporučila o2. Dneska tu byl pán a udělá rozpočet. Tak zde sonduji, kolik kdo platil za metr výkopu? Možnost připojení je 5m před barákem, za plotem si to bude kopat manžel sám. Ale stejně mám pocit, že 10litrů to sežere... jestli ne víc. No, snad pak ta rychlost, co ten tarif comfort 02 nabízí , bude přesně taková a nebudou jiné komplikace.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.