Program sa nezmestí na obrazovku

Od: Datum: 30.12.13 18:05 odpovědí: 7 změna: 31.12.13 09:38

zdravím, mám dosť kuriozny problém s akým som sa ešte nestretol a neviem si dať rady, ide o program na upgrade firmware v androide ktorý sa mi nezmestí na obrazovku monitora nedá sa to zmenšíť aspon som neprišiel nato ako to zmenšiť.

http://prntscr.com/2f5yyv

mám OS windows xp profesional, tá lišta je len skin. je nejaká šanca to nastaviť?

http://blogimage.geekbuying.c…content/uploads/2013/02/5.png takto nejako by malo vyzerať celé okno no ja sa k dolným tlačitkam ani nemám ako dostať pretože je to okno priveľké a neide ho posunuť nahor :/

Vopred dakujem

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: k2
Datum: 30.12.13 18:08

Tak ho za pravy horni roh uchopim a zmensim ne? Doufam teda, ze to funguje i u win 7, u XP ano.

Ohodnoceno: 0x

Od: tab
Datum: 30.12.13 18:19

ani jeden roh neide potiahnuť a zmenšiť, neide kliknuť na tlačitko ktoré by okno roztiahlo ku každemu roku to stredné medzi X a minimalizovaním, nijako to nechce zmenšiť jedine čo ide je posuvať dovtedy dokým mi to dovolí tá horná čierna lišta že to potiahnem no nestačí to. ja fakt neviem ...

Datum: 30.12.13 18:25

Predne bych se zbavil vsech toho skinu a pseudo vzhledu a zkusil to znovu.

Datum: 30.12.13 18:31

mám skin len na tú lištu,menu štart a lištu hornej časti okien no vtom problem nebude mam to už roky a vždy všetko ide, proste to okno nemá možnosť zvečšiť zmenšiť ale musí byť sposob ako nato

Datum: 30.12.13 18:37

A pravy klik na listu toho okna nabizi volby "presunout" a "velikost"? Nemate ve volbe graficke karty rozhaseny nastaveni a nemysli si program, ze mate 2 monitory?

Datum: 30.12.13 18:37

na totom videu ma ten istý program na win XP a ide mu to

Datum: 31.12.13 09:38
Zkus dočasně změnit rozlišení obrazovky. Klikni na plochu pravym dej vlastnosti pak karta nastaveni a nize je posuvnik rozliseni...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.