Kde koupit webove stranky

Od: Datum: 29.12.13 18:22 odpovědí: 4 změna: 30.12.13 17:22

Dobrý den nevím kde koupit weby chci jen české kromě webrh.cz, webdeal.cz-

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: stuffo*
Datum: 29.12.13 20:40

Teď mi neni jasné o co jde. Jestli chcete stránky pro sebe mužu sloužit i já, jestli chcete pro firmu je nutné koupit doménu (www.neco.cz), zaplatit tvorbu stránek (necháte si navrhnout, navrhnete sami, použijete už existujíci šablonu) a zaplatit hosting.

Hosting stejně jako doména se plati jednou ročne (nebo si předplatíte na několik let).

Jestli Vám jde o doménu + hosting http://www.google.cz/search?client=opera&q=domény&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

V případech doména + hosting + webdesign je cena ročně kolem 5000kč

Já si stránky napíšu sám, z hruba za doménu ročne zaplatím 250kč hosting 1500Kč.

Můžete tedy mít stránky na internetu za 1750kč ročne + jednorázově zaplatíte tvorbu stránek cca 3 000 až 10 000Kč u designéra (např. u mně)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.12.13 21:06

www.forpsi.cz

Datum: 29.12.13 21:09
Myslím, že chce koupit zaběhnuté projekty, soudím podle odkazů

Od: blalls
Datum: 30.12.13 17:22

ano píšu pod jinym nickem prgramovat umím webdesign dělám take ale chci ZABEHNUTE PROJEKTY

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.