Jak zjistit heslo od Wi-Fi na počítači?

Od: Datum: 26.12.13 17:39 odpovědí: 6 změna: 24.01.16 00:21

Zdravím, jsem momentálně na návštěvě a chci se na svém notebooku připojit k Wi-Fi. Bohužel, domácí neznají heslo a na jejich počítači ve Vlastnostech bezdrátové sítě nemůžu "zobrazit znaky" hesla. Díval jsem se různě po internetu a nic jsem nenašel. Nechci stahovat žádné programy a ani resetovat/měnit heslo k Wi-Fi. Wi-fi je automaticky připojená na tomto počítači i na mém iPodu Touch. Poradíte mi, jak zjistit to heslo? Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 26.12.13 17:45

Stáhněte si na počítači a spusťte program, který umí toto heslo zjistit...

doplněno 26.12.13 17:46:

... program se NEinstaluje, pouze přečte heslo a pak jej lze beze stop smazat...

Ohodnoceno: 3x

Od: kubaa
Datum: 26.12.13 18:09

Přepisoval jsem to 4krát a ani jednou to nefungovalo (neshoda klíče zabezpečení sítě). Program jsem si ale stáhl do počítače, který je připojen k Wi-Fi. Mám to zkusit hodit na flešku a přenést to do mého notebooku (ten program)? Trochu si ale říkám, že je to hloupost, aby to bylo tím...

Od: kubaa
Datum: 26.12.13 18:17

Nakonec mi to pomohlo... uvědomil jsem si, že jsem tam psal to heslo nalevo a ne to (správné) napravo.. moc děkuji.

Od: hop®
Datum: 26.12.13 18:19

Jen připomínám, že při přepisování hesla je nutné dávat pozor na Z/Y, malá a velká písmena, ale to jistě víte.
Program máte správně v připojeném počítači, z něj musíte heslo přečíst, do NB kód pouze přepíšete při přihlášení k wifi.
Mne zatím program nezklamal, ale je možné, že je v nastavení zabezpečení wifi možná povoleno přihlašování pouze předem definovaných zařízení nebo jiné omezení, bohužel v tomto případě na dálku asi více neporadím... *nevi*

doplněno 26.12.13 18:20:

Tak hlavně, že jste zvítezil ! *palec*

Ohodnoceno: 0x

Od: danielsterba
Datum: 23.01.16 20:43

koupil jsem si novy tel.a neznam svoje wifi.najdu ho nekde ve svem pocitaci?zjistim ho vubecprosim pomozte

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.