Zrušení členství v TWOO

Od: Datum: 25.12.13 21:19 odpovědí: 10 změna: 16.10.16 22:59
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: xixi*
Datum: 25.12.13 22:07

Co je twoo?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.12.13 06:23
avatar
Twoo je stejný bordel jako badoo. tváří se to jako chat podobný facebooku ale jak na ten jejich odkaz klikneš tak si to načte kontakty z adresáře tvého mailu a na všechny to pošle vzkaz - pan xy ti nechal vzkaz na twoo. Což jistě všechny tvé známé potěší. Zvlášť jsi li firma a máš tam adresy obchodních partnerů. Pak se ta sranda ještě tak třikrát připomene. Následně se ti začnou ozývat lidí který na to klikli, cos jim to poslal za bordel a ptají se jak z toho ven ( nebo se případně ptají na poraďte jak je vidět ).
Existuje malá skupinka lidí, kteří to opravdu jako chat používají pro komunikaci, ale těch je v porovnání s tím kolik lidí to otravuje a spamuje mizivé procento.
Omlouvám se že moje odpověď neřeší problém toho kdo otázku položil ale až toho druhého v řadě. Ono totiž je daleko lehčí do toho vůbec nelézt než se toho následně zbavovat.
Ohodnoceno: 2x
 
Od: xixi*
Datum: 26.12.13 10:39

Děkuji za vysvětlení

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.12.13 11:02
avatar

Twoo nemám a ani po tom vůbec netoužím. Ovšem aby mohl nakouknout do mýho adresáře, musel by mít kromě emailu i heslo a jen blázen zadá při nějaký registraci heslo k emailu.

Když jsem před lety byl okolnostmi donucen si udělat učet na FB, taky to chtělo heslo k emailu, dlouho to na mě FB zkoušel, at mu heslo dám, ale časem pochopil, že ze mě heslo nevymámí. Časem jsem na oplátku já pochopil, že se dá lehce a snad i snadněji žít bez FB a tak ho již nepoužívám a jsem šťasten.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: 11311*
Datum: 25.11.14 15:41

Ahoj

Na na netu jsem šel tohle -

Zrušení účtu

Proces odstranění účtu na Twoo je o něco málo složitější, i tak ho ale určitě bez problému zvládnete. Jako první krok, který musíte učinit, je přihlásit se. Po přihlášení rozklikněte sekci „nastavení“ a zvolte „účet“. Nyní máte na výběr z několika možností – vy si vyberte možnost „upravit“. Následně máte k dispozici tlačítko „Smazat účet“ – pro započetí procesu je zapotřebí také Vaše heslo (z důvodu bezpečnosti), proto ho vyplňte a pak už jen stačí následovat jednoduché instrukce, které Vás provedou celým procesem.

ZDROJ - http://www.ttwwoo.cz/jak-se-odhlasit-a-zrusit-twoo/

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.12.13 20:50
avatar

Vpravo nahoře nastavení> upravit Profil> smazat účet> heslo> smazat

Ohodnoceno: 2x
 
Od: janek*
Datum: 11.12.14 19:55

Twoo je nepochybně spamovací automat, nutící si platit smsky za zpřístupnění profilů. Abyste se Twoo nadobro zbavili, musíte se:
I. přihlásit na twoo, stačí přes Váš email, který nějaký dobrák zadal jako že se určitě chcete stát členem. Jistě však nemáte heslo k twoo, když jste se nikam nepřihlašovali. Heslo nemáte, tak si jej od Twoo na tu adresu (kterou už Twoo stejně má) nechte zaslat.
II. Do účtu Twoo se dostanete přímo kliknutím na přijatý email a na změnit heslo.
III. Heslo si na jejich stránkách změňte na nějaké jednoduché.
IV. Poté si jeďte do vlastností a vymažte všechny údaje a fotografie, které na Vás Twoo případně vylákal.
V. Po smazání Vám ještě dojde na email následující text: "Smazali jsme tvůj účet na Twoo, přesně podle tvého přání.
Pokud se rozhodneš jinak, můžeš si ho opětovně aktivovat ještě 6 měsíců po smazání.
Opětovně aktivovat můj účet
Bav se!
Tým Twoo"
Na tento již nereagujte a hlavně již neklikejte na odkaz: "Opětovně aktivovat můj účet" Jinak v tom zase jste.
VI. A pozor, co je nejdůležitější, už se na Twoo během následujících 6 měsíců nepřihlašujte, znamená to, že nekliknete již na žádný odkaz, které od Twoo případně dojde. Jinak v tom zase "jedete". Pořád Vás to bude lákat, abyste neodcházeli, nenechte se zlomit, Twoo není na přátelství, ale na vysávání peněz nějakou nizozemskou společností.

A nakonec to nejdůležitější, důrazně vyžadovat po svých přátelích, aby nedávali na twoo svoje emailové adresáře, které vyluxují i Vaše celé jméno a emailovou adresu případně i věk. Ale blbců se najde vždycky dost, tak holt trpělivost a osvěta.

A nalezené video, které pomůže


Ohodnoceno: 0x
 
Od: jiriberka
Datum: 25.01.16 17:38
Chci zrušit členství v TWOO a smazat profil.Děkuji.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: hanajarosova
Datum: 09.07.16 20:12

zrušit členství v twoo a zasílání emailů z twoo. Děkuji

Ohodnoceno: 0x
 
Od: marekpittner
Datum: 16.10.16 22:59

Prosím o zrušení mé registrace na Twoo.Děkuji Marek Pittner

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.