Google Play a PayPal

Od: Datum: 24.12.13 23:00 odpovědí: 7 změna: 25.12.13 11:04

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na možnost placení na Google Play pomocí PayPal. V nápovědě jsem se dočetl že to možné je, ale zajímá mě jak jak si tedy počínat. Zadávání paltební karty na internetu se velmi vyhýbám, takže PayPal je pro mě přijatelnější alternativa. Když si chci koupit aplikaci, mám kliknout na koupit a potom už dostanu možnost abych si mohl způsob platby vybrat? Nebo jak to je? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.12.13 23:01

Ano, přesně tak, jak předpokládáte.

Ohodnoceno: 2x

Od: ladefeto*
Datum: 24.12.13 23:09

Boužel, když kliknu na Koupit, tak mi vyjede Zaregistrovat peněženko Google a to chce i údaje z karty

Datum: 24.12.13 23:28

google wallet je uplne to stejne jako paypal zadate informace karty, google si strhne castku aby overil platnost karty a vrati ji zpatky na ucet. Nemusite se bat vase karta je v bezpeci.

Ohodnoceno: 0x

Od: ladefeto*
Datum: 24.12.13 23:51

Akorát že na PayPal si posílám peníze příkazemn z účtu jako kredit, kartu tam registrovanou nemám.

Datum: 25.12.13 00:16

Tak jsem se dival na svoji peněženku a jde doopravdy parovat jen s kartou. Takze nějaké posílání peněz nepřipadá v uvahu. O Paypalu jsem tam nenašel ani zmínku. Aktivujte si kartu na placeni na internetu je to "bezpečné".

Od: fufufufufu
Datum: 25.12.13 00:54
bud karta nebo nic, musis si vybrat. Na karte se da pracovat s limity, myslim ze to zbytecne zvelicujes.

Datum: 25.12.13 11:04

Google nepodporuje platbu přez PayPal.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.