Jak změnit zvukovou stopu?

Od: Datum: 23.12.13 16:28 odpovědí: 2 změna: 23.12.13 22:04

Dobrý den, stáhl jsem si film a je v slovenštině. Na internetu jsem četl že mám změnit jazykovou stopu na CZ. Ale když zapnu film v e Windows Media Player pokusím se změnit zvukovou stopu, tak mi tam dá možnost dát změnu výchozí, místo toho, aby mi dam dalo možnost změnit. Prosím jak to spravit? Díky za odpověď


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.12.13 18:12
avatar

Nepíšeš, v jakém formátu ten film je. Ale většina filmů, které se na netu vyskytují, má jenom jednu zvukovou stopu. Nelze z mnoha důvodů očekávat, že film na netu bude nabízet stejné možnosti, jako originální DVD.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 23.12.13 22:04

Dovolím si nesouhlasit... ono hodně záleží na formátu a kvalitě. Namátkou jsem se podíval na svou sbírku filmů co mám na disku připojeném k TV. Jednu zvukovou stopu má odhadem 5% z nich. Ostatní mají většinou dvě, někdy tři i více.

Co se týká tazatele... těžko soudit, mohlo se stát, že jste si stáhnul verzi, která má jen jednu audio stopu, jak píše ladinpraha. Pokud je to tak, pak audiostopu nepřepnete, protože není kam. Za sebe bych doporučil na přehrávání používat VLC. Přepínání audiostop, nebo titulků je velmi jednoduché. Pokud film o který Vám jde má jen jednu stopu, buď se smíříte se slovenštinou, nebo si ho stáhnete odjinud.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.