Máte zkušenosti se superslevy.net?

Od: Datum: 23.12.13 13:38 odpovědí: 22 změna: 14.01.14 09:48

Dobrý den,

jsem Michaela Petrušová a nebýt pána, který mi volal, kvuli nedoručení zboží, tak bych ani nevěděla, že jsem figurovala na nějakém internetovém obchodu a už vůbec ne číslo mého účtu! Až dnes jsem se dostala na tyto stránky a vidím, že mé jméno figuruje i zde. A už to řeším s policií. Na účtu Vaše peníze nemám, protože jsem asi tak před 14 dny s panem Pokorným (se kterým jsem asi týden spolupracovala) ukončila spolupráci, protože platby, které mi chodily na účet mi přišly podezřelé. P. Pokorný chtěl totiž založit účet a požádal mě, že než ho pro něho zařídím, tak jestli by mohly peníze přijít na můj účet. Část si pak nechal jinam poslat přes WESTERN UNION a část přes bankovní účet. Kdo má zájem, tomu hned po svátcích mohu poslat kopii z WESTERN UNION i kopii výpisu z banky, aby jste věděli, že opravdu Vaše peníze nemám! Že si je převedl na jiný účet. Mám i telefonní číslo na dotyčného pána. Kontaktujte mě na asimpa@seznam.cz

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.12.13 14:06

res to s policii a ne tu ...

Ohodnoceno: 0x

Od: misape*
Datum: 23.12.13 15:20

Já to už řeším s policií. Jen jsem tu chtěla očistit svoje jméno.

Datum: 23.12.13 16:49

podle mě jde o zneužití vaší osoby někým, kdo Vás použil jako "bílého koně" můžete mít z toho docela probémy díky své důvěřivosti. zajděte na Policii ČR a srozumitlně jim to sdělte a podejte nejlépe trestní oznámení na toho pána, zřejmě se dopustil podvodného jednání.

Datum: 23.12.13 19:27

Na policii jsem již byla a až budou mít jakékoli další informace, tak mě budou kontaktovat.

Od: denisasvobodov
Datum: 24.12.13 16:57

Dobrý večer.

Patřím mezi podvedené a nezlobte se na mě nevěřím Vám ani slovo.Jak někdo múže manipulovat s Vaším ůčtem?Nesmysl!Zrovna před 14 dni, kdy to vše prasklo jste odešla od pána?Taky náhoda.A už vúbec nevěřím, že múže být někdo tak hloupý...Ale to nebudem řešit...At to vyřeší můj právník a police a soud...

Od: petrb
Datum: 24.12.13 17:38

Já zase nevěřím, že může někdo být tak hloupý a naletět na tak zjevný podvod, jakým byly superslevy.net *bzum*

Neviňte druhé, viňte sebe. Odpovědnost leží výhradně na vás, ne na policii, státu, vládě... Ono je ale jednodušší být líný a nečíst, a pak křičet, že jsem byl podveden/a a stát ať se postará.

Od: kamhu
Datum: 24.12.13 20:10

I já patřím mezi podvedené a bohužel s Váma musím souhlasit. Naletěla jsem tak hloupě, že ještě teď sama nad sebou kroutím hlavou a ani to nikde neříkám, protože se za to fakt stydím. Poučení pro příště, naštěstí jen za 1.000,-Kč.

Lituju ovšem všechny, které to stálo víc. Opravdu velmi pěkný dárek před vánoci. :(

Od: petrb
Datum: 24.12.13 20:23

Doufám, že tyto špatné zkušenosti nepovedou ke snížení důvěry k eshopům. Nakupování na internetu posiluje naší ekonomiku a snižuje nezaměstnanost (řada bývalých nezaměstnaných se živí provozem eshopů).

Nejbezpečnější je na internetu platit kartou, podvodné transakce lze zpětně stornovat a banka vám peníze vrátí (ale zase pozor na phishing). Naopak při platbě dobírkou nebo bankovním převodem už peníze nikdy nemusíte vidět, pokud byl podvodník šikovný.

Doporučuji k četbě tyto odkazy:

http://nakupovani.apek.cz/kapitola/5/

http://www.bezpecnyinternet.c…ily/nakupovani-pres-internet/

Od: denisasvobodov
Datum: 25.12.13 18:17

Hmmm..chytrý asi moc nejste...

Od: ondra*
Datum: 30.12.13 18:40

Pozor pan chytrý -ono totiž žádná recenze na daný obchod nebyla?

Datum: 25.12.13 09:39

Dobrý den, dne 12.12. 2013 jsem ukončila spolupráci a až 20.12. mi volal pán, který mi říkal, že mu nedošlo zboží. Do té doby jsem vůbec nic nevěděla, o co se jedná. A taky vím, že na stránkách figuruje již nějakou dobu jméno pana Borovce a také jiné číslo účtu. Dokonce i pán, který mi volal říkal, že pan Borovec se mu neozývá. Hned jsem mu řekla, že pana Borovce neznám, že jsem vždy jednala s panem Pokorným. Jak jsem již psala, já už to s policii řeším. Vše jsem jim popravdě řekla, dala kontak na p. Pokorného i své číslo účtu. Kdybych byla komplic tak tohle všechno nedělám a nepíšu sem. Bohužel jsem byla tak naivní, že jsem zapůjčila na pár dní svůj účet. Ale opět se opakuju, všechny peníze si p. Pokorný nechal převést. Ve výpisu jdou nyní vidět i majitelé účtů, tak když policie zapátrá, třeba se dostanou ke skutečnému majiteli e-shopu. Taky je možné zjistit, kdo e-shop vytvořil a od toho pátrat dál.

Od: kamhu
Datum: 25.12.13 13:26

Tohle Vám upřímně nezávidím...

Mně osobně teda nejvíc překvapilo, že bylo tolik stížností a trestních oznámení a e-shop si vesele fungoval, minimálně týden, dál...

*nevi*

Datum: 25.12.13 16:24

Překvapuje mne, že Vám nebylo podezřelé, že máte někomu zřizovat účet (ten si každý zřizuje sám) a do doby zřízení porušovat opravidla své banky ("půjčovat" svůj účet).

Vážně Vás nenapadlo, že dotyčný pán má důvod, proč chce, aby někde figuroval cizí účet?

Asi nebude problém prokázat, že jste peníze přeposlala (že je nemáte), ale podle mne bude obtížné prokázat, že jste nevěděla o zamýšleném podvodu, obzvláště, pokud Vám pan Pokorný za "půjčení účtu". něco platil.

Datum: 25.12.13 17:13

Byla jsem hloupá.

Od: brezi*
Datum: 28.12.13 18:52

Jsme prostě v České republice, tady spravedlnost nehledejte mi řekl policista. Jedině vymahači.

Od: sssr
Datum: 30.12.13 18:43

Mužete zveřejnit na danégho pána tel. Děkuji

Datum: 02.01.14 16:36

Kolikrat jeste zalozite vlakno, ktere tu jiz je? Znehodnocuje to jedno, roztristenim na xy stripku. Uz jednou dnes admin zaviral, snad tio udela i zde. Cim vice bude mit puvodni vlakni reakci, tim dele bude mit nejvyssi pozici, oslovi vice lidi a pomuze resit. Nebo zamerne potrbujete zakladat a zakladat?

Datum: 02.01.14 16:45

Vite, lidi, co jsou na internetu pres dvacet let uz tyhke "stirky" jak nekomu chi na jejich ucet takto cizi oenize znaji! a nezerou je! Vlastne bud jste mu pomohla tim jste se na trestnem cinu take podilela, nebo vite dobre ktera bije! Takovych radoby chudinek uz bylo na aukru, annonci, vsude jinde, kde se da neco strelit. Mimochodem, pravidla, podminky atd u Western union jste cetla? I kdyz je tam dost polopatickych veci, tak nikde neni uvedeni, ze odpovidaji za vami zpusobene skody - penize sly k vam, protoze vy jste poskytla svuj ucet! Opravdu si myslite, ze z te zaplavy vam podobnych zrovna vas nekdo polituje?

Od: kkkk*
Datum: 02.01.14 17:16

Tak milá paní , jestli je to tak jak říkáte,napište tady adresu toho lumpa Pokorného a já si tam už zajedu vřídit pohledávky sám.

Od: sssr
Datum: 02.01.14 21:50

Jasně paní neviná zveřejněte adresu ,tel, a podobně na p.Pokornýho a spravedlnost vezmeme do svých rukou ,pokut se sním do ted neválíte v posteli a nemáte s toho brdel?

Od: pero*
Datum: 07.01.14 10:34

Dobrý den, p. Petrušková, psal jsem Vám email na Vámi uvedenou adr. asi v tomto znění. Nevěřím a nechci v dnešní době věřit Vaší nevinnosti. Jsem okraden jako ostatní, žádám Vás, zašlete mi mé peníze zpět na můj účet, jedná se o 5802kč, zaplaceno již 29.11.2013 a vše ostatní si vyřidte Vy se svým bývalým(doměnka,co?) šefem. Tot můj názor, vlastníte neoprávěně mé peníze, částka 5802kč je v pojetí zákonného slovníku, více než malá, jedná se o trestný čin.Jsteli též nevinná, jak se snažíte vysvětlit, čemuž asi málokdo z okradených bude věřit, zveřejněte informace o pánovi, šefovi, at je dohledatelný. V době, kdy většina má hlouběji do kapsy, Vy, byla a možná ještě jste součástí onoho podvodného serveru, dokážete lidem nejen zcizit jejich peníze, ba však před Vánocemi zcela poničit psych. stav podvedených. To je neskutečná nehoráznost a nyni se vyvinujete, jakoby se nic nestalo?Kdo Vám má věřit?

Jelen Jiří

Od: packaf
Datum: 14.01.14 09:48

Tak paní Petrušová mi dnes psala, že požádala o vrácení platby ... hmm a koho to zajímá? Jak píše p. Jelen, na váš účet šly peníze, vy nám je vraťte do koruny! Vůbec mě nezajímá, že jste naletěla takovému parchantovi a už vůbec nemohu za vaši naivitu! Proberte se ženská a začněte vracet peníze ze svého, pak si to vyřiďte s p. Pokorným! A ano, odhalte jeho identitu, dejte tady na něj adresu, mobil, atd. Když si ho podá tak min. 40 lidí s "bejsbolkaka" tak se možná vzpamatuje! Vraťte prachy z podvodu na kterém jste se plně podílela! Určitě jste nebyla na tom tratná!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.