Movie Maker

Od: Datum: 03.02.14 20:47 odpovědí: 9 změna: 03.02.14 22:11

Ahoj :).. mam v pc nahrany movie maker :).. potrebuju tam udelat video :).. z flashky sem si stahla videa a chtela sem je pridat do movie makeru :).. jenze.. kdyz otevru slozku s temi videi v movie makeru tak videa tam nejsou :).. problem je ze ani nevim v jakem formatu sou ty videa :).. nenatacela jsem je ja ale nas ucitel :).. zeptat se ho nemuzu odjel si na hory Diky za vsechny rady :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.02.14 21:38

Když nevíme formát, tak těžko radit. Jestli chceš, nahraj je třeba pod heslem na Ulož.to, na admin@pctipy.net mi pošli, jak to chceš, a já ti to sestříhám (mám Source Filmmaker).

Ohodnoceno: 0x

Od: robokop*
Datum: 03.02.14 21:40

Zkusil bych převést formát videa na wmv nebo avi programem format factory, xmedia-recorde.

http://www.stahuj.centrum.cz/…evody_formatu/format-factory/

http://www.xmedia-recode.de/download.html

Podle toho co popisuješ se jedná o to že video je v jiném formátu než movie maker vezme chtělo by převést formát vytvořit video a teprve po vytvoření finálního videa si můžeš převést video na jiný formát.

Datum: 03.02.14 21:46

Jenže i s tím se musí umět, nebo se ti může stát, že třeba převedeš 720p MP4 na VGA AVI...

Datum: 03.02.14 21:53

Takové hodnoty jako 720p nastavuji jako výchozí ve Format factory - čili výchozí hodnoza z převáděného videa.

Datum: 03.02.14 21:56

Já dávám přednost editoru, do kterého jen naházím videa a nemusím se starat o formát...

Datum: 03.02.14 22:06

Já dávám přednost editoru, do kterého jen naházím videa a nemusím se starat o formát...

Datum: 03.02.14 22:07

?

Datum: 03.02.14 22:08

Nějak jsem zk... vložení odpovědí omlouvám se. Z dotazu uživatelky mě vyplývá že movie maker ji nechce vzít videa kvůli jinému formátu (wmv) a možná i kvůli velikosti.

Datum: 03.02.14 22:11

No právě. Proto dávám přednost editoru, kterému můžu dát skoro jakýkoliv formát, aniž bych se musel zabývat tím, jestli s tím formátem bude umět pracovat.

Jo a limit velikosti tam asi není, dvě 3GB videa mi to vzalo bez problémů.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.