Časování titulků?

Od: Datum: 19.12.13 12:33 odpovědí: 7 změna: 14.06.14 19:22

Ahojky, chtěla bych se zeptat na jednu věc. Stáhla jsem si epizodu seriálu a poté jsem si dotáhla titulky. Titulky mi k tomu ale nesedí, jsou hodně popředu. Jiné titulky k tomu nemůžu najít. Dá se to nějak upravit? (přečasování neumím) Na přehrávači médií asi nezáleží, že? Předem děkuji za rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 19.12.13 12:41

Dobrý den, můžete si to upravit v nastavení přehrávače. Pokud vím, tak to umí KM Player nebo VLC Media Player. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.12.13 13:03

ano ve VLC to jde nastavit, musí se nastavit jiné časování, jak jste říkala. Jak se nastavuje?

Nahoře v menu kliknete na nástroje, synchronizace a tam se otevře taková tabulka, v ní uvidíte "synchronizace titulků" a dál už si jen hrajete s tím časem...

doplněno 19.12.13 13:28:

ještě mě napadá,kdyby vám tohle připadalo moc složité, někdy stačí kliknuot pravým tlačítkem na ten film (ve VLC) a přehodit stopy titulků... Myslím, že ve výběru dáte "titulky" a tam místo např. stopa 2 dáte stopa 1 nebo naopak. Ale pokud by tohle nepomohlo, pak pomůže jedině to přečasování. :) doufám ,že je to srozumitelné :D

Datum: 25.12.13 20:34

Od: pavel*
Datum: 14.06.14 13:56

dobrý den..potřeboval bych radu..ty titulky sem si pomocí VLC posunul jak se mi to hodilo, ale když z programu vyjedu, tak ty titulky sou furt posunutý..dá se ta úprava a posun nějak ve VLC uložit? Díky za odpověď.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.06.14 19:22

Co já vím, tak nedá. Je to už z podstaty věci, že každé jiné titulky mohou mít jinou synchronizaci, takže je žádoucí upravovat to které video k titulkům zvlášť.

Od: kleskaj*
Datum: 19.12.13 22:13

Úpravy titulkú dobře zvládá program Titulky07b

Můžete je editovat, časově roztáhnout či zkrátit, ořezat.

Pracujete současně s filmem a titulky.

Je to trochu piplačka, ale program je naprosto spolehlivý.

Užívám ho již dlouho bez problémů, dá se stáhnout gratis.

Existují i programy na vložení titulků do obrazu, pak to

funguje i bez doprovodného souboru .srt nebo .sub

Zdraví Milan

Datum: 25.12.13 17:26

Subtitle workshop 4 nejlepší program na titulky

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.