Odinstalace programu

Od: ® odpovědí: 10 změna:

Po nainstalování doporučeného programu se tento nedá zpětně odstranit z PC. Vždy napíče chybu díky původní údajné neúplné instalaci. Přitom fungoval. Jak se tohoto nefunkčního smetí zbavit. CCLEANER, UNLOCKER ani odinstalace Windowsem (mám 8) nefungují. Podobné je to s antivirákem McAfee, kdy v PC stále několik složek programu zůstává aniž by šli odstranit.

Díky

10 odpovědí na otázku

 

 


2x
avatar praivo

Zkus Revo Uninstaller.

Taky doporučuju, zaplacený či nelegálně stažený (ale opravdu za tu cenu stojí) Revo Uninstaller. Ten dokáže opravdu dost.

Bezplatná verze stačí...

Je natolik osekaná, že já bych se bez toho co chybí tedy neobešel. Například ve verzi zdarma není nucené odinstalování zbytků právě po nějakých takových dotěrných programech nebo sledování přímo při instalaci, jaké změny program provádí, aby se daly snadno vrátit zpátky. Ale tak jasně, jinak to docela jde, dokonce i k té verzi zdarma je dostupná podpora, to se moc často nevidí.

 


0x
avatar kimba

Někdy pomůže nainstalovat program znovu a pak jej hned odinstalovat. RevoUninstaller je taky dobrý.

 


0x

Zkusil jsi ovládací panely - programy - odinstalovat program?

 


Díky za rady.

Revo Uninstall jsem zkusil a část programu stejně nedokáže odstranit. Údajně není v PC nalezen, přestože je ikonka v seznamu ovládacího panelu a po kliknutí na informaci o programu dokáže bez problému zobrazit vydavatele

Přesto díky..

Zkus na to ještě ZSoft Uninstaller nebo Revo Uninstaller Pro (zkušební verzi).

 


0x

Já mám jiný problém. Když jsem do dneška spustil Revo,tak se mi zobrazilo všech cca 60 nainstalovaných aplikací,dnes po startu jen 14,zkusil jsem to i přes ovládací panely-Odinstalovat program (W7), ale výsledek je totožný.Nevyřeší to ani restart.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]