Zabavne PC viry?

Od: Datum: 15.11.12 22:38 odpovědí: 7 změna: 24.11.12 13:41

Ahoj,neznáte někdo nějakou funkční stránku kde jsou ke stažení takové ty záškodnické sranda viry,co vám například při každém zapnutí přesunuli vše z plochy do koše, 30xotevřeli cd romku apod? Díky

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 15.11.12 23:03

Od doby, kdy jsem kolegovi jemně zeditoval command (nefungoval Ctrl+C, Break ani Ctrl+Alt+Del) a do autoexecu přidal volání softíku, který poměrně přesně simuloval formátování HDD (samozřejmě bez zápisu na disk) a on málem chytil infarkt (měl tam pár týdnů práce bez pořádné zálohy), ani takový srandičky nepovažuju za moc veselé...

*uf*

doplněno 15.11.12 23:22:

To Naihonn: No - a co myslíš, že říkal on? *haha**uf*

Datum: 15.11.12 23:07

To se nedivím. Být jím, tak bych za tohle asi vesele a zábavně vraždil. *smich*

Ohodnoceno: 1x

Od: syky*
Datum: 15.11.12 23:15

Vite,ono bude taky dost zalezet na tom komu a co provedete.. Je neco jineho,kdyz mate kazde rano obnovit vsechny polozky z kose na plochu,nebo jestli mate v "ohrozeni" nekolika tydenni praci.. Sranda zkratka musi bejt.. :D

Od: hop®
Datum: 15.11.12 23:29

Určitě záleží na použití podobných "srandiček"!

Před dlouhou dobou jsem se staral o docela důležitou ppočítačovou síť jednotliví správci poboček měli povinnost pravidelně zálohovat data - samozřejmě na to kašlali. Nestačily pohrůžky sankcemi v případě ztráty dat, nefungovaly ani symbolické pokuty za nesplnění povinnosti zálohovat - na větší sankce jsem neměl pravomoc...

Stačil jeden podobný "srandavir", který jsem tam poslal s instalací nového SW (internet tenkrát ještě běžně nefungoval), který několik důležitých souborů "jen" přejmenoval, bylo to docela dobry vazny varovani...

Datum: 15.11.12 23:35

Tady by nějaké měly být. http://www.komik.cz/ptakoviny/

Od: rasken
Datum: 16.11.12 10:33

No, mám někde uloženej prográmek, co v určitém intervalu zobrazuje chyby Windows s rádoby vtipnými hláškami...

Můžu poslat...

Od: abc*
Datum: 24.11.12 13:41

http://uloz.to/x5XZuyp/x-vir-bat zde je jakýsi sranda vir.

Jenom upozorním:Dobře si promyslete,komu vir pošlete,či stáhnete do PC.Pokud by se to stalo např. šéfovi v kanceláří,mohli byste dostat i padáka!

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.