Hellspy, stahování

Od: Datum: 15.12.13 11:30 odpovědí: 14 změna: 17.11.16 23:57

Dobrý den, nevíte prosím, jestli je možné stahovat z hellspy.cz bez registrace, když pošlu sms v ceně 99 Kč? Děkuji za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.12.13 11:33
A netrvala by ta registrace stejně dlouho, jako jste psal tenhle dotaz?
Ohodnoceno: 0x

Od: petr01
Datum: 15.12.13 11:37

Nechci se registrovat.

Datum: 15.12.13 11:42

ono to snad někde jde bez registrace? upřímně nechápu k čemu by se připsal ten kredit, jak by jste ho vybíral? tak možná nějaké jednorázové stažení ale to jsem nikde neviděl..

Datum: 15.12.13 11:48

"Nechci se rigistrovat" - tak zapomeňte že něco od tama stáhnete. Matně si pamatuju že na každej soubor potřebujete určitý počet kreditů. To je u toho souboru psaný. Po registraci vám dojde na mobil kód kterej zadáte a stahujete. Ale když se nechcete registrovat, musíte zkusit nějakou P2P.

Datum: 15.12.13 12:11
Vysvětlete mi prosím proč se nechcete registrovat!?

Datum: 15.12.13 11:39

Bez registrace to tam nejdu. Musíte zaslat tu SMS za 99 kč aby ste moh stahovat.

Od: petr01
Datum: 15.12.13 11:45

No právě po odeslání té sms mi zpětně příjde kód, který tam zadám, a pak by to mělo jít bez registrace. Myslel jsem si, že bych ten kód mohl zadávat při stahování, tak dlouho, dokud by z něj kredit nebyl vyčerpán.

Datum: 15.12.13 11:55

I když vám ten kód přijde tak bez tý registrace to asi nepůjde. Tak se registrujte. Vždyť můžete po stažení na tom hellspy zrušit účet. Ale nevím proč to řešíte.

Ohodnoceno: 1x

Od: foo*
Datum: 15.12.13 11:55

zkuste uloz.to je tam stahování zdarma a je tam víc věcí jak na hellu

Datum: 15.12.13 11:59

JJ. To je fakt. I když jednou jsem něco hledal (na ulož to a pod.) ale našel jsem to jen na hell. Tak sem byl nucen se registrovat a zaplatit.

Datum: 15.12.13 12:49

Dobrý den,

registrace obnáší zadání jakékoli přezdívky, hesla, které si vymyslíte a e-mailovoé adresy, žádné svoje další osobní údaje nezadávate a e-mailovou adresu si uděláte novou za cca 5 minut...Jestli jste ochoten zadat svoje telefonní číslo pro prémiovou sms (pokud ten telefon je Váš...), nevidím důvod k rozpakům z registrace.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.12.13 14:06

Taky v životě nepochopím čeho se ti lidi bojí, snad nějakýho zneužití dat (žádný r.č.apod tam nezadávaj) tak nevím ...

Datum: 15.12.13 14:02

Co je na Hellspy tak super materiál, že se to nedá dohledat na jiných uložištích a zadarmo

doplněno 15.12.13 14:04:

A raději ty peníze vrazim do nákupu většího disku

Ohodnoceno: 1x

Od: ludvikgrosman
Datum: 17.11.16 23:57

Mám na Helspy pořád dost kreditů a stejně se tam nedostanu. Tak asi máme stejný problém.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.