Válečná hra na PC

Od: Datum: 14.12.13 14:04 odpovědí: 6 změna: 14.12.13 17:47

Zdravím, nikdy jsem nebyl nějaký příznivec vojenských her a simulátorů na PC, avšak v poslední době jsem dostal chuť si si nějakou hru z tohoto žánru zahrát.

Mohl by mi někdo doporučit něco dobrého (neřešte cenu, to není zas tak podstatné, když je hra dobrá). Nehledám vyloženě něco jako Call od Duty, ale spíše nějaký simlátor, kde se hodně obejvují letecké a námořní bitvy a přitom je hra aspon trochu realistická.

Doufám, že něco takového existuje a budu si moci zahrát.

Předem děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.12.13 14:37

V tom případě jedině Arma 3...

Pokud chcete, můžete se ještě mrknout po předchůdcích - Operace Flashpoint, Arma, Arma 2.

I když jsou to české hry, mají světovou úroveň. A jsou natolik dobré, že tvůrci vyvíjeli i bojový simulátor pro americkou armádu.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.12.13 14:44
Ohodnoceno: 1x

Od: monty*
Datum: 14.12.13 15:09

Ta letecká hra Wings of prey vypadá velice dobře ale nevíte jestli je i v češtině. Co jsem se tak díval na internetu tak jsem ji našel bohužel jen v AJ

Datum: 14.12.13 15:45

No samostatnou češtinu pro Wings of Prey jsem nenašel(ale titulky by měly být ve hře:,http://www.film-game.cz/hry/p…wings-of-prey-pc,1001497.html), češtinu dělala Cenega, ale na to Silent Hunter5 jsem češtinu našel. Wings of Prey a Silent Hunter5 jsou asi to nejlepší, co jsem v daných kategoríích našel. Obě hry vyžadují připojení k internetu, nevím jestli při prvním spuštění nebo neustálé připojení k internetu- (((aspoň originální verze)).

Datum: 14.12.13 15:01

A tanky. World of tanks je on line docela nářez

Ohodnoceno: 2x

Od: kilrah
Datum: 14.12.13 17:47

Lock ON (moderní, težký simulátor)

IL-2 ~ IL-2 1946 (ideálně vstoupit do virtualních letek... ale také se dá dobře zalétat. S inteligencí, je to horší...zhoršovala se od prvního dílu, tím jak pumpovali nové a nové věci...ale není to zas tak zlé jako u army)

world of tanks je jen střílečka úplně odstřižena od reálu.

Arma, Arma2 a flashpoint má hloupou inteligenci, budeš znechucený, u trojky se jim to taky nepodařilo odstranit. Ale zase super výběr techniky + addonu

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.