Vypadávání myši

Od: Datum: 12.12.13 16:21 odpovědí: 8 změna: 12.12.13 23:14

Dobrý den, chci se zeptat, z ničeho nic mi začala vypadávat myš připojená k notebooku, normálně jsem třeba na internetu nebo hraju nějakou hru a najednou myš vypadne a nefungují tlačítka ani kolečko, nepomůže vypojení a zapojení ani do jiného usb portu, jediný co pomůže je restart PC, prosím o radu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: isteron
Datum: 12.12.13 18:01

Mne to tiež občas robí laserová myš na pc zostave, ktorú som kúpil na splátky od T-komu. Tiež musím reštartovať, ručne, lebo nereaguje myš, ani iné tlačítka, jedine pomôže tvrdý restart. A robila to aj koliesková myš. OS WindowsVista . Asi mám niekde studený spoj, lebo sa mi chveje a bliká kurzor, ale väčšinou sa dá na tom robiť.

Ohodnoceno: 0x

Od: nollok
Datum: 12.12.13 18:10

Dobrý den nejspíše máte normální klasickou laserovou myš když vám tedy vypadne ja to vypadá ve spod myši(myšleno laser) dále svítí nebo je myš úplně mrtvá?

Od: isteron
Datum: 12.12.13 19:11

Mne to robí tak, že z ničiho nič na obrazovke zmizne kurzor. Alebo najprv začne kmitať a potom náhle zmizne. Ale na myši laser stále svieti, na myši sa to nijako neprejaví.

Od: jofa®
Datum: 12.12.13 19:52

Jsem starší generace ale nevšiml jsem si, že by laser na myši svítil, respektive byl paprsek viditelný. No možná se mýlím.

Datum: 12.12.13 20:41

Jofa, opravdu svítí. Já to viděla u kamarádky a líbilo se mi to, tak jsem si ji také koupila. Svítí červeně, jakmile s ní pohnete. Je zčásti průhledná a je to moc hezké...

Datum: 12.12.13 20:54

Optická myš ≠ laserová myš

Od: ykao
Datum: 12.12.13 21:21

Laser dále svítí.

Od: jofa®
Datum: 12.12.13 23:14

Tak mám smůlu. Mně myš od Logitech MX 5000 nesvítí ani náhodou i když je tma jak v ...

doplněno 12.12.13 23:39:

Oprava: Logitech MX 5500

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.