Objevuje se chybová hláška Communicator.exe

Od: Datum: 12.12.13 12:23 odpovědí: 4 změna: 11.04.15 20:43

Dobrý den, při spuštění počítače se mi objeví hláška: "V aplikaci Communicator.exe došlo k problému a je třeba ji zavřít." Několikrát se ještě objeví i během práce na počítači. Neví někdo čím to je a jak se tohoto problému zbavit? Děkuji za rady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 12.12.13 14:52
avatar

Dobrý den, zdá se, že máte tiskárnu HP. Zkuste odinstalovat program HP Photo Creations (pokud je ve Vašem PC) a mělo by to přestat obtěžovat. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 12.12.13 15:56

Děkuji moc, měl jste pravdu. Před poruchou mi nešla tiskárna HP, tu jsem přeinstalovával a netušil jsem, že mi tento program způsobí tyto potíže. Ani nevím, jak se tam dostal...

doplněno 12.12.13 17:25:

V tu dobu, kdy jsem tiskárnu přeprogramoval, se mi vyskytl ještě jeden problém. Nejsem si jistý, jestli jestli to má s tím něco společného, ale stalo se to ve stejnou dobu. Počítač mi po vypnutí asi po 5ti vteřinách sám zapne. Zkoušel jsem všechno možné(jsem laik). ale neuspěl jsem. Mám Windows XP, Pentium4, základní deska Asus P5LD2. Bude to zdrojem, deskou nebo programem? Kondenzátory na desce se zdají na pohled dobré. Díky.

Od: ben®
Datum: 12.12.13 19:47
avatar

Dobrý den, pokud činnost OS ukončíte softwareově a OS se i odhlásí, tak by měl být PC vypnut.

Ten PC je asi již starší kousek a tak je možné, že to dělá BIOS. U starších BIOSů byla volba, aby úsporný režim řídil buď OS nebo BIOS - může se stát, že tedy PC probouzí BIOS. Podívejte se na to do BIOSu a případně změňte tuto volbu na OS. Možná je už i slabší baterie u BIOSu a změnilo se to nastavení (baterii můžete vyměnit). No, a jinak můžete PC vypínat vzadu vypínačem na zdroji - to už by se PC neměl vzbudit k aktivitě. Zdravím!

doplněno 13.12.13 01:25:

fost49 - tak, jak jsem si všiml v jiné Vaši otázce, tak to bylo tím BIOSem a baterií. Hlavně, že už to nezlobí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jano
Datum: 11.04.15 20:43

Ďakujem za riešenie.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.