Mohu tyhle programy odinstalovat?

Od: Datum: 11.12.13 14:44 odpovědí: 7 změna: 12.12.13 02:02

Dobrý den,
stahoval jsem si do PC vývojářské aplikace pro WP7. Nyní jsem se je z důvodu nového WP8 rozhodl odinstalovat a vývojářské aplikace přeinstalovat na lepší počítač. Má otázka tedy zní: jsou tyhle programy součástí vývojářských aplikací a mohu je odinstalovat? Jde mi o to, aby se něco nestalo s PC. Jedná se o programy: Microsoft .NET Framework 4 Client Profile, Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable x86 9.0.30729.6161 Zabírají mi zbytečně místo a mám malý HDD (2 TB)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.12.13 14:48

Nech je tam. Nejsou nutné, ale nějaké programy bez nich nefungují.

2 TB je MALÝ HDD?

Ohodnoceno: 1x

Od: lentilka
Datum: 11.12.13 14:53

Ano, pro mě to je málo, mám asi 100 GB hudby, stahuju hodně filmů a zkouším i to vyvíjení aplikací - prostě málo místa. A na hry PC nemám, mohu tedy ty programy odinstalovat? Mám lepší PC, tenhle používám jen jako úložiště dat (za měsíc nafotím 3 GB fotek), internet, skype a sledování filmů. Pokud to nic s PC neudělá, tak je odinstaluji. Mohu je odinstalovat bez poškození systému?

Datum: 11.12.13 14:59

System Vam to neposkodi, jen jak bylo zmineno nepobezi nektere aplikace.

Od: lentilka1
Datum: 11.12.13 15:05

Díky za info. Já na tom starém PC používám jen Operu, Skype, Media Player, 7zip.

Datum: 11.12.13 15:02

Tak to ti to uvolněné místo vystačí max. na několik dní. Radši si vymaž nepotřebná data a/nebo kup další HDD.

Od: lentilka1
Datum: 11.12.13 15:05

Sice uvolním málo, ale aspoň něco. Pár fotek navíc se tam vejde. :)

Datum: 12.12.13 02:02

Pání malé 2TB...si hned připadám blbě...

Mě ten 128 GB disk naučil velice dobře šetřit data :D

Ale samozřejmě vše je v Cloudu na extr disku a v NASu...ale i tak 2 TB mám max v tom NASu ..

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.