Zpomalení pc

Od: Datum: 11.12.13 11:18 odpovědí: 6 změna: 12.12.13 03:52

Možná pro někoho hloupá otázka,ale chci se zeptat jak to děláte vy?

Jestliže jste na nějaké stránce a hodláte přejít na jinou - vracíte se vždy přes základnu nebo je to jedno. Nezůstávají v pc nějaké zbytky ,které by mohli zpomalovat pc?Dneska mi vůbec nešli na čítat stránky , tak už pátrám co kde dělám třeba špatně . Jak jste na tom vy? Díky za každou odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: foo*
Datum: 11.12.13 11:36

pokud vám to nejde jen dneska tak může být chyba u poskytovatele

doplněno 11.12.13 11:38:

a data se do pc ukládají protože pokud na stránkách trávíte více času tak se pak rychleji načítají

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.12.13 11:40

CCleanerem nic nezkazíte. Použít jednou týdně.

Od: ben®
Datum: 11.12.13 11:47

Dobrý den, používám Firefox a čistím ho několikrát denně. Nemá problém s rychlostí načítání stránek a dostanu se všude. V prohlížeči zůstávají tzv. cookies a také se plní mezipaměť - proto je dobré toto pravidelně čistit ( v nastavení prohlížeče). Já tam mám aktivní volbu vše vymazat při zavření Firefoxu. Takže - vyčistit. Zdravím!

Datum: 11.12.13 11:50

pc čistím pravidelně několikrát týdně díky ...

Datum: 11.12.13 16:09

Na čištění počítače používejte jen to co je v systému, nějaké ccleanery a jiné čističe do počítače nepatří a kolikrát nadělají více problémů. Čištění počítače každý týden nebo dokonce ještě častěji nemá absolutně žádný význam. Vše co potřebujete na údržbu systému je přímo v něm obstaženo.

Nepíšete jaký máte systém ale vyčistěte pomocí systému, defragmentujte pomocí systému a proskenujte antivir.programem.

Datum: 12.12.13 03:52

CCleanerem se nic pokazit nedá a nevím o nikom, komu by CCleaner způsobil nějaký problém.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.