Nefunkční pamět ram

Od: Datum: 09.12.13 21:12 odpovědí: 4 změna: 10.12.13 09:34

ahoj pokud do počítače přidám pamět a ten nenajede je chyba v paměti nebo ve mě . mám 2ks po 512mb a 2ks od jiných výrobců po1gb po různých kombinacích kdy pc najel nebo ne jsem přišel na kombinaci kdy jede a výsledná pamět v systému je 1.5gb ale nejsem si úplně jistý že je ta druhá pamět 1gb poškozená prodejce psal že je ok

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.12.13 21:30

Dej ji tam samotnou a uvidíš. Některé RAM spolupracují a jiné prostě ne. To je nutné vyzkoušet. Proto je nejlepší vždycky osadit všechny stejné.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 09.12.13 21:50

a je možné že je funkční a pouze jí nebere pc? Jde mě o to jestly jí mám vrátit prodejci nebo může být chyba u mě . Pokud jsem je tam dával samostatně tak z těch 4 najel jen u 2.

Datum: 10.12.13 09:10
znova... dej tam JEDNU a vyzkoušej. nejlip Mentestem. potom DRUHOU a vyzkousej, TŘETÍ... ČTVRTOU, ale aby tam vždy byla jen jedna. tak vyzkousis, jestli funguji. kdyz samostatne fungovat budou, je problem v zajemne kompatibilite a za to prodejce nemuze
doplněno 10.12.13 09:11: *MEMTESTem
Ohodnoceno: 2x

Datum: 10.12.13 09:34
ok dekuju

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.