Pocitac hazi jen nekdy modrou smrt

Od: Datum: 09.12.13 13:12 odpovědí: 6 změna: 09.12.13 20:13

Zdravim

Ja uz si fakt nevim rady jsem z toho zmatenej...pred rokem a pul jsem si koupil pocitac a od ty doby nekdy hazi modrou smrt nebo mi na par vterin zhasne monitor s hlaskou ze graficky ovladac prestal pracovat pritom muzu stahovat jakej chci...divny je ze to nekdy dela nekdy ne.Ted jsem preinstaloval windowsi a zase...hraju hru a hazi mi to modrou smrt pritom tyhle stary windowsi sem mel cca 4 mesice a za tu dobu se to nestalo ani ejdnou ! Kdyby to bylo ramkama nebo necim tak to prece hazi pravidelne a ne jen nekdy podle windowsu nebo co ja vim proc to dela...uz vazne nevim skusil sem vsechno nevite nekdo cim by to mohlo byt? Je to fakt divny

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.12.13 13:17
Mě to taky házelo modrou smrt(od začátku) na vině byl hdd. Stáhněte hd tune a dejte test, mělo by to trvat kolem 1hodiny. Já jsem tam měl vadný sektory, vyřešil to nákup nového hdd. Chtělo by to vyfotit co ta modrá smrt píše.
Ohodnoceno: 0x

Od: jsemcelyrozlice
Datum: 09.12.13 14:08

Jojo vyzkousim mockrat dekuju za reakci urcite dam vedet,nejspis jeste dnes vecer po 8 hodine ! Bohuzel musim necekane na prescas tak se tu mejte

Od: au1
Datum: 09.12.13 13:18

no, nejjednodušší bude asi opsat chybovou hlášku z modré smrti, pokud je to možný. nebo udělat foto. testovat hodinu disk, když nevím co způsobuje modrou smrt, je kontraproduktivní :)

Datum: 09.12.13 13:28
Taky píšu, že nejlepší je napsat chybu modré smrti.

Od: jsemcelyrozlice
Datum: 09.12.13 14:09

Az se mi udela(jakoze se mi udela) tak urcite napisu co to pise ale jak rikam az po 8 hodine

Datum: 09.12.13 20:13

Ani problém s RAM nemusí vést k pravidelnému výpadku. Než čekat 8 hodin na modrou smrt, to bych radši otestovala HDD. PC máte ještě v záruce - nechcete zkusit reklamovat?

Jaký systém (konkrétní Windows) používáte a při jaké hře se to děje?

doplněno 09.12.13 20:14:

Zkusil jste hru kompletně odinstalovat (včetně odstranění záznamů z registru) a znovu nainstalovat?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.