Nejde se mi pripojit na net pres tablet

Od: Datum: 07.12.13 19:20 odpovědí: 2 změna: 07.12.13 20:12
Dobry vecer,
mam problem se pripojit na net pres tablet. Mam android v tabletu, net jsem si v nastaveni nasla, zadala spravne heslo, napsalo mi to ze je ulozen, ale kdyz se chci pripojit, ze ctyr carek z peti signalu je nejednou jen jedna, pise mi to PRIPOJUJI SE, ale nakonec me to vyhodi, nepripojim se a napise to ULOZENO. Poradite mi prosim co s tim? Predem diky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jirkus*
Datum: 07.12.13 19:29

Ja mam sice mobil s wifi ale taky se to chova podobne ze to ukazuje ze mam plno a pritom mali signal takze jdu hold bliz kde vim ze mma mit signal lepsi. Taky je dobry skusit resetovat modem treba a heslo smazat z ulozeni a skusit znovu me tohle vse pomohlo jinak uz bych nevedel jak jinak poradit .-)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.12.13 20:12

U nekterych verzi meric signalu ukazuje silu nejsilnejsiho nalezeneho signalu v okoli. Az po zvoleni konkretniho ukaze silu pouziteho.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.