Internet - Ostrava

Od: Datum: 07.12.13 11:59 odpovědí: 6 změna: 10.12.13 00:37

Dobrý den, přestěhoval jsem se do nového bytu v domě, kde je UPC. U mne na bytě nemají přípojku natáhlou.. Zvažuji jaký internet si zřídit, jestli oslovit UPC (ať mi natáhnou přípojku a dají do pronájmu modem), nebo zvolit jinou možnost. Nákladově tak kolem 200,- za neomezené množství dat. Poraďte mi.

UPC: maji docela dobrou cenu za internet jen s podmínku tzv. zavázání se na rok.. což mne odrazuje..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.12.13 12:22

Nevím, jaké jsou možnosti v Ostravě, ale pokud chceš jenom internet, tak není přece problém si možné poskytovatele prověřit a zjistit, jestli nabízí právě to, co chceš a za jakou cenu. Důležitá je nejen cena služby, ale také kvalita servisu, který k tomu patří. Já mám od UPC kompletní nabídku, tady podle mě nemají vážného konkurenta. Servis slušný, ale jako všude: musíš je přesvědčit, že si nedáš všechno líbit a že se nenecháš odbýt. To znamená hlídat si, jestli poskytují to, co je ve smlouvě, kontaktovat je kvůli každé maličkosti, vyžadovat slevu při výpadku a pod. Mně se daří každý rok cenu o něco snížit. Každému poskytovateli musíš připomínat, že není jen on jediný.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.12.13 12:32

pod cenu toho UPC se asi (při jakžtakž srovnatelných podmínkách připojení) nedostanete ani s nějakým poskytovatelem WiFi (zkuste si najít jejich seznam); včera se tu řešilo něco podobného https://www.poradte.cz/pocita…27126-internet-na-doma.html#4

doplněno 08.12.13 12:38:

koukám, že odkaz nefunguje, takže znovu: https://www.poradte.cz/pocita…i/27126-internet-na-doma.html
(ale uspokojivá odpověď na požadavek cca (tedy přijde na to, co je cca...) 200,-/měsíc při velice slušném připojení bez FUP se tady asi neskrývá, varianty by byly, ale holt s nějakými háčky..., ono je to těžký - na rozdíl od volání žádná velká revoluce v datech nenastala...)

Od: internet987
Datum: 08.12.13 08:49

Díky za reakce, bohužel však pro mne bezpředmětné. Ptal jsem se na konkrétní možnosti: tzn. cca. 200,- kč za neomezené množství dat bez závazku.

Pokud závazek by byl u UPC na rok a já chtěl vypovědět po půl roku tak musím doplatit 1xtolik, což není pro mne atraktivní..

Datum: 08.12.13 19:50

Pokud jste z Ostravy či okolí tak jednoznačně poda.

Oproti upc, řeší problémy, při ukončení smlouvy neplatíte 2tisíce...

Pokud voláte na technickou a podporu a dvou větách shrnete problém i řešení která jste zkoušel tak dostanete technickou odpověd.

Ne jako u UPC "přepsal jsem DNS a...operráto: a máte router v zásuvce?

Jinak je to poda.cz snad mají tam kde jste pokrytí...

Od: internet987
Datum: 09.12.13 16:21

Podu jsem včera poptal, doteď bez odezvy.. na webovkách píší vyšší cenu za měsíc než UPC a daleko vyšší připojovací poplatek..

Datum: 10.12.13 00:37

Každý kdo nezažil očistec při odstupu od smlouvy spole. UPC si absolutně neumí vážit konkurence...

To že kvůli hajzlovství UPC bylo několik známých při soudu/exekuci mě víc než naučilo...

Je to jen na Vás ale tak žebrácky a proti uživateli psané smlouvy jako má UPC nemají ani naši mob. operátoři a to už je co říct...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.