Counter Strike Global offensive padá

Od: Datum: 30.11.13 18:44 odpovědí: 9 změna: 05.11.16 14:12

Dobrý den mam tento problem hra jede jednu mapu pak se nacita dalsi cerna obrazovka a potom hlaska Program prestal pracovat nevíte cim to muze byt

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jj*
Datum: 04.12.13 19:31

Ahoj taky se mi to stává a taky na to hledam odpoved 2 mi kamosi maji CS:GO tky a neděje se jim to tak nwm.. :(

Ohodnoceno: 0x

Od: sool
Datum: 29.12.13 23:55

Zkuste toto:

Přejděte na složku Counter Strike Global Offensive a přejděte do složky cfg (konkrétně: C: Program Files Steam steamapps Common Counter Strike Global Offensive csgo cfg) a vyhledejte soubor video.txt.

V něm najděte "settings.mem_level". Nastavte na 0. Zastavil jsem všechny pády při načítání další mapy. Vše OK.

Doufám, že to pomůže.

Od: wishdeath
Datum: 25.05.14 16:29

Dekuji za radu moc me to pomohlo,vse jede jak ma.Ja uz hru i steam preinstaloval nekolikrat,menil ovladace a dokonce jednou i cely windows.priste budu prvne cist rady nez se do neceho dam sam.

Od: super
Datum: 22.12.15 10:04

díky pomohlo

Od: jarosinec
Datum: 07.01.16 17:56

Counter Strike Global Offensive a přejděte do složky cfg (konkrétně: C: Program Files Steam steamapps Common Counter Strike Global Offensive csgo cfg) a vyhledejte soubor video.txt.

tohle sem nasel ale ten video.txt.soubor nikoly poradi mi nekdo

Od: tommik
Datum: 08.03.16 20:55

stačí jenom video

Od: hadcz
Datum: 02.04.16 12:36

taky jsem to nenašel

Od: alpacino
Datum: 05.11.16 14:12

Zdravím, taky mám problém, že složku video.txt nemohu nalézt. Ačkoliv jsem postupoval podle uvedených rad.

Od: richi
Datum: 06.04.16 07:39

Soubor VIDEO.TXT najdete zde:

c:Program FilesSteamuserdata316095025730localcfg

nastavit jiz zminenou polozku na nula, vyresite pady aplikace

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.