Chrome.exe zatěžuje na 100% procesor

Od: Datum: 30.11.13 14:48 odpovědí: 5 změna: 01.12.13 13:44

Delší dobu mi CPU skáče na vužití 100% ačkoliv mám třeba jen otevřený internet. Myslím, že to je chrome.exe, protože v procesech je spuštěný třeba 15x a jsou u něj nejvyšší čísla. Nechci měnit prohlížet, protože na něm mám všechno uložené. Nevíte někdo, co s tím udělat? Začíná to být neskutečně otravné.

Předem díky za rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: eb2*
Datum: 30.11.13 17:54

Vyčistít cclearn ... odpojit pc otevřít a vysat prach ... Přeinstalovat chrom ( lze při odinstalování zatrhnou zanechat hesla atd)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 30.11.13 18:00

Blbost.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 30.11.13 18:03

Každý z těch procesů je jeden panel (karta) v prohlížeči. Měj jich otevřených co nejméně a snaž se nemít otevřených moc takových, ve kterých jsou otevřené stránky s objekty Flash (např. YouTube - ty žerou hodně paměti).

Ohodnoceno: 0x

Od: sigrun*
Datum: 01.12.13 13:34

Tak proč to tam mám zase 10x, když mám otevřené 3 karty? A hlavně dřív jsem měla otevřených třeba 15 karet a nedělalo to žádný problém..

Datum: 01.12.13 13:44

Tak jsem trochu hledal a je to trochu jinak: Nový proces otevírá nejen každá karta, ale i každý doplněk a zásuvný modul. Takže pokud chceš méně procesů, minimalizuj i počet instalovaných rozšíření.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.