Lištička překladač

Od: Datum: 26.11.13 14:43 odpovědí: 4 změna: 25.11.16 10:41

Dobrý den, nevíte proč mi nefunguje lištička - překlad anglických slov, když na ně najedu kurzorem? Dřív mi to šlo. V nastavení mám zaškrtnuté, že je slovník aktivní. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: nc*
Datum: 13.12.13 08:32

Dobrý den,

proč Vám nefunguje "lištička" netuším, možná zkusit zatahat za ocásek by mohlo pomoci :)

každopádně nainstalujte si Google Chrome a ten má v sobě překladač, který Vám nabíne na každé stránce která není Česky její kompletní překlad..

nc

Ohodnoceno: 0x

Od: adas*
Datum: 18.01.14 16:30

Mám stejný problém. Opakovaně. Chvíli po nainstalování to funguje a pak přestanek. Překlad celé stránky v Googlu není řešením, když chci přeloži pár slov, kterým nerozumím. Čím to může být? Je chyba na mém přijímači?

Od: ares
Datum: 11.06.15 09:40

Mnohem lepší do firefoxu je quick translator https://addons.mozilla.org/cs…refox/addon/quick-translator/ a narozdíl od lištičky funguje.

Ohodnoceno: 3x

Od: horten25
Datum: 25.11.16 10:41

Mám ten samý problém, ale s němčinou. Léta to fungovalo a teď nic. Tomu říkám technika, furt se v tom musí někdo šťourat a pak věc která fungovala přestane.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.