Uživatelské účty

Od: Datum: 24.11.13 18:35 odpovědí: 1 změna: 24.11.13 18:46

Mám notebook jen pro sebe, ale chtěly by jej začít používat i ostatní členové rodiny. Dá se to nějak v notebooku nastavit? Jde to přes nastavení : Ovládácí panely - Uživatelské účty / Zabezpečení rodiny - Rodičovská kontrola? Když takto vytvořím uživatelské účty - a já budu mít hlavní účet zabezpečený heslem - budu hlavní správce / administrátor kam budou mít ostatní uživatelé přístup? Mohou se ostatní uživatelé podívat v mém profilu na moje Obrázky, video, stažené soubory, atd. Mohu i nějak nastavit kam se můžou ostatní uživatelé podívat - co jim mohu vše zakázat? Můžou ostatní uživatelé i nějak změnit nastavení notebooku, stahovat nevhodný obsah - erotické obrázky? Já jako hlavní správce / administrátor se můžu někde podívat co ostatní uživatelé stáhli, nebo jaké navštívily stránky?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.11.13 18:46
avatar

Příliš mnoho otázek. Ano, přes nastavení a Ovládací panely si zřídíte jeden hlavní /administrátorský / účet a ostatní uživatelské. Nikdo se druhému na účet nedostane a ani by neměl vidět co tam dělal pokud nemá přístupové heslo. Pokud jde o děti, nemusí být účet chráněn heslem a v tom případě můžete kontrolovat historii. Koukat na společné foto, písničky atd. lze pokud zadáte sdílení s ostatními uživateli. Ostatní uživatelé nemohou měnit nastavení notebooku pokud neznají vaše heslo.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.