Nefunguje na tabletu ČT živě

Od: Datum: 06.12.13 20:31 odpovědí: 10 změna: 12.03.14 11:02

Mám tablet lenovo 6000 a androidem (4 jádro) a chci pustit ČT 24, ale nic se neděje. I vysíláni se spustí, ale po pár vteřinách přestane přehrávat. U ČT je pomoc s odkazem nainstalovat adobe player, ale odkaz je neplatný. Zkoušel jsem sám najít více těchto přehrávačů pro android, ale nic jenom u jednoho bylo, že se program se snažil spustit, ale pak napsalo neplatný. Prosím o radu jak to rozběhnout. Děkuji GE

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.12.13 20:34
Ohodnoceno: 0x

Od: essen*
Datum: 06.12.13 20:55

Děkuji za odpověď. Ukázalo mi to, že to mám nainstalováno a je tato aplikace kompatibilní s vaším zařízením.V tomto asi nebude. Zdravím GE

Datum: 06.12.13 21:28

takze to spoustite pres ten program a bez uspechu?

Datum: 06.12.13 22:07

Ano. Nejde to. GE

Datum: 06.12.13 22:12

Zkuste nainstalovat tento soubor:

http://download.macromedia.co…tall_flash_player_pre_ics.apk

Pro jeho instalaci musí být povolena instalace z neznámých zdrojů.

Nastavení-aplikace-neznámé zdroje.

Pak pro jistotu restart a mohlo by to jít.

Datum: 07.12.13 17:25

Tak jsem to nainstaloval, restartoval (povolení z neznámých zdrojů mám) a pořád stejné.Píše to přes obrazovku neplatný kód pro videopřehrávač. Pořady a-z také se stejně zpustí se a po pár vteřinách se zaseknou. Zdravím GE

Od: jdukolem
Datum: 08.12.13 00:13

Na tomto tabletu funguje starší beta verze ČT 24.Najdeš ji zde. http://http://www.uschovna.cz/zasilka/QIJ4SG5HSEB3FXFH-JJZ/

Datum: 08.12.13 16:43

Děkuji za odpověď,ale mne to ukazuje stránka nenalezena a když jsem to napsal ručně tak mi to napsalo, že stránka je smazána. Zdravím GE

Od: karinp
Datum: 03.03.14 08:50

Dobrý den,

chci se zeptat, zda se Vám podařilo zprovoznit na tabletu vysílání ČT živě? Koupili jsme mamince jako dárek ke kulatinám také tento tablet a máme úplně stejný problém. Za jakoukoliv radu budu vděčná.

Děkuji moc.

Datum: 12.03.14 11:02

Dobrý den. Vždy je v tom loterie. Někdy mi to funguje a někdy ne, na mobilu mi to funguje vše a má stejný adroid. Nejlépe bude nainstalovat i české televize ivysílání a může vše sledovat se zpožděním a i dalšípiřady a seriály. Já používám nyní na tabletu televizi prřes WWW.spusti.net Musíte si vybrat sledovat přes mobil a pak nmainstalovat VLV. To vás vše navede. Zdravím GE.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.