Flash disk neodpovídá

Od: Datum: 22.11.13 17:57 odpovědí: 3 změna: 22.11.13 22:30

Dobrý den, prosím o radu. Mám flashky TRANSCEND a EMGETON když je zapojím do PC tak chvíli běží v pohodě, ale jakmile na ně nebo z nich začnu něco kopírovat tak je to za prvé strašně pomalé a za druhé se to po nějaké chvíli vypne a Flashka jakoby neodpovídá. Otevřu ji ale nic na ni není. Nejde kopírovat ani soubor o velikosti 20Mb. Jediná flashka která funguje v pohodě je KINGSTON. Mám Win 7 profesionál. Na jiném PC flashky fungují.
Zdroj: https://www.poradte.cz/pocita…isk-neodpovida-nereaguje.html


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.11.13 18:17
Naformátovat...?
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.11.13 18:23

proběhlo několikrát

Datum: 22.11.13 22:30
avatar

Tohle bývá často způsobeno nekvalitním kontaktem nebo poškozeným stíněním. Zkuste všechny USB v počítači, ty přímo zezadu na desce by měly být lepší než ty vytažené dlouhými kabely třeba dopředu. Zkontrolujte zda není na kontaktech USB konektorů oxidace - v počítači i na flash paměti. Možná by pomohlo vyčistit kontakty kontoxem nebo lihem. Mohl by být i špatný USB řadič na desce nebo je přenos něčím rušen - doporučuji prohlédnout desku, zda tam není nějaký nafouknutý kondenzátor.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.