Jaký program na obnovení smazaných souborů

Od: Datum: 20.11.13 09:54 odpovědí: 5 změna: 20.11.13 17:00

Nevíte jak si nahrát zpět smazané dokumenty? Někdo mi říkal, že prý to jde. Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.11.13 10:01
Specializovane firmy na zachranu dat. Ale ne vse lze obnovit a cena neni lidova.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.11.13 10:03

Stáhněte si program RECUVA

doplněno 20.11.13 10:04:

http://www.slunecnice.cz/sw/recuva/

Ohodnoceno: 1x

Datum: 20.11.13 10:10

Jde to i doma a prakticky zadarmo. Nesmíte ovšem po smazání souborů na PC dělat nic, co by cokoliv zapisovalo data na disk. Tím by se smazané soubory přepsaly novými daty a bala by nenávratně pryč (a nepomohl by ani ďábel, natož nějaká, byť specializovaná firma). Konkrétní program Vám tady určitě někdo doporučí (já mám akorát na obrázky), ale je nutné ho nainstalovat na nějaký jiný disk, než na kterém byly ony soubory. Jinak si je zlikvidujete. Čím méně budete s PC pracovat, tím větší naději máte.

doplněno 20.11.13 10:11:

Pokud budete stahovat příslušný program z Internetu, tak pokud možno přes jiný PC!

Ohodnoceno: 1x

Datum: 20.11.13 15:42
Recuva pro běžnou záchranu dat stačí. Je v češtině a zdarma.
Jestli chceš zkusit další stačí do google zadat data recovery ale většina freeware ti dá stejný výsledky jako recuva. Já mám nejlepší zkušenosti s programem Recover my files který není zdarma ale přes to se dá lehko sehnat (wárezák si poradí ) . Můžeš si ho oficiálně otestovat jako demo ze slunečnice ale bez aktivace ti jen ukáže že tvé smazané soubory dokáže najít ale nevytáhne ti je.

Datum: 20.11.13 17:00

get data back ntfs (fat)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.