Rušení wifi

Od: Datum: 19.11.13 16:44 odpovědí: 4 změna: 19.11.13 19:52
avatar

Dobrý den rádcové,dnes se nám stala v práci opravdu zvláštní věc. Našli jsme na pracovišti ukrytou kameru. Dal ji tam náš vedoucí aniž by cokoliv řekl. takže o etické a právní věci nemá cenu vůbec diskutovat,to se bude řešit později. Podle konfigurace vysílá kamera zřejmě signál přes wifi, našli jsme i ukrytý router. Existuje něco čím by se dal ten signál rušit? Samozřejmě by bylo nejjednodušší odpojit router od sitě,ale chtěli by jsme to pro šéfa udělat kapku záhadnější.Díky za nápady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.11.13 17:31
avatar

A co ten router prostě resetovat (mělo by na něm být tlačítko), čímž by se vrátil do továrního nastavení a kamera by se (snad) nedokázala připojit?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.11.13 17:35
avatar

Ano a nebo kameru... Další možností je v kaneceláři zapojit APčko, které bude vysílat na stejném kanálu jako má router ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.11.13 17:41
avatar

Ne ne, všecko špatně. Jestli to chcete udělat šéfovy záhadnější... Tak si nahrajte na záznam jak celej den makáte, a pak to pouštějte šéfovy ve smyčce pořát dokola.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 19.11.13 19:52
avatar

Dospělý způsob jednání je jít za šéfem a nechat si to od něho vysvětlit. Hrát s ním nějaké hry nemá cenu.

Ale když už, tak nejlepší by bylo, kdyby se hardware prostě ztratil. Šéf by pak měl dilema, jestli přiznat barvu nebo to oželet.

doplněno 19.11.13 22:47:

jen pro jistotu, aby mě někdo neobvinil, že nabádám ke krádeži - to ztracené zařízení se časem samozřejmě může náhodou objevit...

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.