Jak odebrat SP3 pro XP?

Od: Datum: 18.11.13 17:56 odpovědí: 2 změna: 18.11.13 18:07

Mám NTB ASUS EEE a na podpůrném CD je integrován balík SP3,vzhledem k tomu,že se mi rapidně NTB zpomalil,někdo mi poradil,abych tuto aktualizaci odstranil,že to pro slabší PC může dělat problém.Jakým způsobem lze provést odinstalaci?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.11.13 18:01
avatar

odinstalovat by měl jít, pokud byl nainstalován dodatečně (tedy SP2 byl aktualizován na SP3) a mělo by to být přímo v "Přidat nebo odebrat programy" v ovládacích panelech (nebo v možnosti Odinstalovat v Cclaneru).

Bohužel mám stejnou zkušenost, ale pouze s aktualizací z SP2 na SP3, nevím čím to, ale když jsem ho kdysi nainstaloval na můj PC, běžel po tom opravdu děsně (a to není žádný netbook s Atomem). Při instalaci čistého XP s integrovaným SP3 bylo vše v pořádku a systém byl svižný.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 18.11.13 18:07

Zde na Poradte.cz mám podobný dotaz,co se týče problému s NTB.Pro mě je také záhada,že po přeinstalaci OS se nestahují aktualizace,i když mám nastavenu automatiku.Pokud zvolím ruční update,na str. Microsoftu se spustí sken vyhledávání akt. pro toto pc,ale po hodině skenu to ruším.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.