Facebook komentáře - jak vložit?

Od: Datum: 18.11.13 15:59 odpovědí: 5 změna: 20.11.13 16:09

Dobrý den, až do teď jsem neměl facebookový profil. Vytvořil jsem si ho kvůli jedné stránce, ke nelze komentáře k článkům vkládat jinak než po přihlášení ke svému facebokovému profilu. Na stránce je totiž plug-in pro facebook a jiným způsobem nelze vložit komentář. Napsal jsem tedy komentář, odeslal ho a komentář se na stránce zobrazil. Jenže jakmile jsem se ze svého facebookového účtu zase odhlásil, komentář ze stránky zmizel. Když jsem se přihlásil, byl i můj komentář na stránce viditelný. Jak to mám udělat, aby můj komentář na stránce zůstal trvale? Jedná se o tuto stránku: http://radovan.bloger.cz/pel-…oc-se-nerozlozi-ani-za-25-let a můj facebookový účet má název David Štěrba. Vidíte tam můj komentář? Předpokládám že ne. Díky za případné rady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.11.13 18:02
avatar

Nastavení cizího webu nemůžete nijak nastavit ani ovlivnit (v tomto případě nejde o nastavení Vašeho FB účtu). Váš komentář tam, jak jste předpokládal, nevidím.

doplněno 18.11.13 22:03:

Omlouvám se, jen jsem se podívala, jestli tam je Váš komentář a dál jsem to nezkoumala, brala jsem to jako běžné komentáře na blogu.

Podívejte se na ten plugin na FB (neumím dobře anglicky, takže nezjistím, co je potřeba udělat).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: javornik
Datum: 18.11.13 18:56

Díky za reakci. Ovšem nějak nechápu, jakou to má souvislost s nastavením webu, neboť komentáře jiných uživatelů se zobrazují.

Datum: 18.11.13 22:30

Tak těch Davidů Štěrbů je tam asi 150, tak jak se na to mám podívat, když nevím, který jste vy!? :( Ta stránka s odkazem se mě otevřela v pohodě :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: javornik
Datum: 19.11.13 07:58

Tak na tom odkazu jich určitě tolik nebude, nejspíše ani jeden. Na FB jsem z Frýdlantu nad Ostravicí.

Od: javornik
Datum: 20.11.13 16:09

Má stránka na FB je: https://www.facebook.com/DavidJSterba Nejsem si jistý, zda jsem původní dotaz formuloval dostatečně srozumitelně, takže se o to pokusím znova: Jak můžete vidět na mém FB (pokud jste příhlášení na FB, nepřihlášení to nevidí), tak jsem vložil nějaké komentáře, které se ovšem na této stránce, kam jsem je vložil, nezobrazují: http://radovan.bloger.cz/pel-…oc-se-nerozlozi-ani-za-25-let Jak to změnit? Jak to udělat, aby se mé komentáře zobrazovaly? A určitě to není tím, že by je majitel blogu vymazal, protože po přihlášení na svůj FB je na té stránce stále vidím i s původním časem vložení. Děkuji.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.