Jak zrychlit hraní přes síť, zasekává se

Od: Datum: 15.11.13 21:47 odpovědí: 3 změna: 16.11.13 21:42

Hraju Heroes and Generals. I když takový Word Of Tanks se mi vůbe nezasekává, u Heroes mám hru sekanou, a je to snad jedno políčko za sekundu. Stačil jsem sice dopomoct týmu k pár vítězstvím, ale nemůžu vůbec střílet na dálku. Jak bych také mohl někoho zasáhnout, když ho vidím vždycky až za sekundu.

Někdy se mi obrazovka zasekne úplně, a já pak zjištuju, že jsem zase po smrti. Je to super hra, ale nemůžu jí hrát. Jak udělat hru plynulejší?

Zkoušel jsem změnit rozlišení, nyní mám 1024. Když jsem dal 800X600, zasekávání bylo stejné, takže jsem to nechal a 1024. Detaily jsem nechal všechny nízké, lae mám zvláštní zkušenost, že u mnoha her vyšší detaily spíš zlepšují rychlost, i když to zní podivně.

Potřebuju dát svůj počítač a internet kvůli té hře do kupy. Budu rád za každou radu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.11.13 21:50

No tak především, co máte za počítač a jak rychlé máte připojení k iternetu?

Hodil by se vědět alespoň procesor, paměť a grafická karta (Procesor a paměť v "Ovládací panely - systém") a grafická karta při klepnutí pravým tlačítkem na plochu - vlastnosti - nastavení (je napsána pod obrázkem obrazovky)

doplněno 15.11.13 22:30:

ta hra vypadá docela náročně a máte poměrně slabou grafickou kartu, určitě se moc nehodí pro hraní náročnějších her. Nedají se v té hře ještě nějak snížit detaily? Nebo máte vše na minimum?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.11.13 21:55

Pentium Dual core CPU, T43000 2.10GHZ NAINSTALOVANÁ PAMĚŤ - 4GB,

GRAFIKA NVIDIA GeForce G210m uP TO 2303MB TurboCache

Od: john346456
Datum: 16.11.13 21:42

nejdříve bych v příkazovém řádku změřil odpovědi na ping na herní server (jakou adresu to má nebo s jakou to komunikuje zjistíte buďto na stránkách tvůrců hry nebo během hraní nahoďte CMD příkazové okno a spušťte netstat - najděte si parametry)

pak podle odezev pingu, netuším teď jak rychlé mají být ale porovnejte například s jinou hrou, zjistíte jestli je problémm síť nebo nestíhní procesoru (CMD příkazové okno zadat PING www.nejakyserver.cz)

taky lze sledovat vytížení CPU, paměti, I/O operací ve správci úloh CTRL+SHIFT+ESC Performance Resource monitor (eventuálně si přidat sloupce Menu Zpbrazit-Přidat Sloupce)

podíval bych se na nastavení do vašeho routeru, tj. prohlížečem na http://ip_adresa_routeru, např. http://192.168.2.1/, měl byste tam znát jméno a heslo, je-li ještě u vás, jestli jste připojen přímo do zařízení operátora tak tam se asi nedostanete

většinou tam bývají zaškrtávací políčka která mívají vliv na hry tunelování a síťový provoz, některé tam může mít popis a zkusmo ho zaškrtnout/odškrtnout může pomoct ale pamatujte si nastavení ať to můžete dát zpátky když se něco pos...

mě tahle nefungovalo VoIP a musel jsem podporu VoIP paradoxně vypnout, aby to nemršilo to jak telefon mluvil směrem ven

neumím poradit konkrétněji, budete muset vykoumat sám

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.