Nefunkčnost klávesnice

Od: Datum: 15.11.13 19:41 odpovědí: 4 změna: 15.11.13 20:04

Mám notebook asus a po přeinstalaci antiviru, dky mi při kontrole ukázal, že je v počítači hrozba. Vir byl přeléčen a potom mi přestala jít klávesnice a cd romka. Technik nám řekl, že máme vypojit klávesnici a napojit si přes USB externí, jenže ta nám taky nejde zapojit. Prostě to najde že je ovladač připojen ale nepustí to dál. Nevíte někdo co stím? Ovladač jsme zkusili stáhnou z asusu ale nepomohlo to. Přeinstalovat nám to taky nejde díky té cdromce. Myš normálně jde.děkuju

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.11.13 19:56

Pokud není ta mechanika hardwarově poškozená, musí mimo OS fungovat a tedy musí být možné to přeinstalovat. Zkoušel jsi spustit inst. CD z Windows, nebo z něj přímo nabootovat?

Ohodnoceno: 0x

Od: ajlek
Datum: 15.11.13 19:58

Nejde to vzhledem, k té klávesnici a cdromce. teď jsem to pokouším odklikat za pomocí myši obnovit v posledním spuštění, kdy to ještě šlo

Datum: 15.11.13 20:01

Co nejde? Pokud jde o SW závadu, tak před startem Woken MUSÍ oboje fungovat.

doplněno 15.11.13 20:06:

Ano. Ale mělo by to najet samo (bez F8), pokud ne, hledej klávesu, u které je na bootovací obrazovce popis "Select boot device" (nebo něco takového).

Ohodnoceno: 0x

Od: ajlek
Datum: 15.11.13 20:04

To znamená při startu držet F8 a pak se pokusit spustit instalaci windowsu z instalačního CD?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.