AJ titulky k filmu Small Time Crooks

Od: Datum: 10.01.14 22:16 odpovědí: 9 změna: 12.01.14 21:50

Dobrý den,

chtěl bych se poradit, nemohu nikde sehnat anglické titulky k filmu " Small Time Crooks".

Neporadil by mi někdo kde by se daly stáhnout?

Děkuji mockrát

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: foo*
Datum: 10.01.14 22:21

tu třeba

Ohodnoceno: 0x

Od: fenford
Datum: 10.01.14 22:31

Tady jsem to zkoušel a stáhnul jsem nějaký soubor s příponou exe. To přeci nejsou titulky ne?

Poradíte prosím?

Datum: 10.01.14 22:34

vidím, neklikejte na velký nápis download ale na menší co mají na jedné stránce podobu třeba jako : Small time crooks titulky anglicke

doplněno 10.01.14 22:37:

hlavně spíš záleží jakou verzi filmu máte, často krát je film nahrán v rozdílných velikostech a jednotlivě udělané titulky nemusí sedět k filmu

Ohodnoceno: 2x

Datum: 10.01.14 22:53

Zkouším to podle Vás, našlo mi to nějakou aplikaci.

Prosím nemůžete mi zde dát třeba printscreen na co přesně klikáte? Já se v tom moc nevyznám :(

Děkuji pěkně

Datum: 10.01.14 22:57

tady jsem vám nahrál náhodně stažené titulky, nevím jakou verzi máte a nemusí tedy fungovat správně

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.01.14 23:09

Děkuji, titulky jsem přijal však nesedí mi s filmem.

Jak je prosím mohu stahovat? Neudělal by jste mi printcreen či nepopsali to detailněji?

Děkuji

Datum: 10.01.14 23:19

první obrázek je kam klikat, druhý obrázek vás hodí na jinou stránku, tam vyčkejte chvilku a samo naběhne okno pro stažení titulků v zip nebo rar souboru.. zde

Ohodnoceno: 2x

Datum: 12.01.14 21:50

Děkuji, už mi to jde, jste hodní.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.