Facebook - nelze přidat do přátel?

Od: Datum: 12.11.13 10:54 odpovědí: 2 změna: 12.11.13 18:06

Zdravím,

mám takový problém, u některých lidí zkrátka nevidím možnost přidání do přátel. Je u nich pouze možnost "zpráva" - poslat zprávu. Které stejně nebude viditelná a ani si ji nepřečte protože bude doručeno do dalších zpráv, né hlavních. Protože je jakoby od cizího člověka. Popř. se musí zpoplatnit přes kartu visa za nějaký 6kč.

Dočetl jsem se že by to mohlo být způsobeno nějakým nastavením soukromí? ALE jak a kde to povoli / aktivovat. Abych jednoho člověka, kterého nutně potřebuji kontaktovat přes facebook , mohl přidat do přátel. Kde je prosím chyba a jak ji vyřešit?

děkuji předem.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: honzyck
Datum: 12.11.13 11:02

UŽ asi vím, ten dotyčný má zámek (zablokováno) že si ho můžou přidávat jen přátelé přátel.

Datum: 12.11.13 18:06
avatar

O možnost přidání se žádá, každý uživatel si navíc nastavuje, kdo mu může žádost zaslat. Někteří uživatelé této možnosti nevyužívají, takže si je můžete přidat bez předchozího schválení. První považuji za rozumnější nastavení (i s ním leze FB do soukromí až až).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.