Dobrý PC servis

Od: Datum: 09.11.13 20:03 odpovědí: 4 změna: 10.11.13 12:05

Dobrý den, chci se zeptat jaký brněnský kamenný PC servis byste mi doporučili. Požaduji kvalitní služby a přívětivou cenu. Hodlám dát svůj notebook na kompletní údržbu. Chci ho dát přeinstalovat s tím, že původní osobní dokumenty, fotografie, důležité programy atd. budou po přeinstalování vloženy zpátky do počítače, dále potom chci dát notebook vyčistit od prachu, jelikož se přehřívá a sám vypíná. Mohli byste mi prosím poradit s dobrým servisem v Brně a kdyžtak i orientační cenou všech prací dohromady? Děkuji mockrát.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.11.13 20:46

Notebook nechávám čistit tady: http://www.procoms.cz/kategorie/12-cisteni-notebooku-a-pc
Každý rok, vždy spokojenost. Přeinstalovat bych si to nechala od někoho, kdo to dělá jako menší živnost - levnější. Dokáže to samé a levněji. V těch větších firmách to bude trošku větší ranec (ve vžše odkazované od 600.-). Jinak v každém případě doporučuju vaše dokumenty zálohovat, stejně tak fotografie, což předpokládám, že stejně děláte. Při poruše disků stojí obnova i přes 10.000,- pokud se data povede zachránit.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 09.11.13 20:56

Děkuji mockrát za odpověď, Vámi nabízený servis je dokonce docela blízko mého domu a po zjištění, že je i kvalitní jdu do toho. :) Doufám, že všechny práce na NTB nepřesáhnou 2000 Kč.

Datum: 09.11.13 21:02

Pokud se obode jednat jen o čištění a přeinstalaci, neměly by.

doplněno 09.11.13 21:06:

ale o ceně přeinstala ce bych se informovala dopředu, ať nejste nemile překvapen cenou. Ono slovíčko OD může být docela zrádné.

Jinak ještě jde o to, na co chcete přeinstalovat. Pokud bude třeba zakoupit nový OS, tak připočtěte i cenu licence. S tou cena 2000,- opravdu hravě přesáhne, vzhledem k její ceně.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 10.11.13 12:05

Dobrý den, vzhledem k tomu, že doma OS Win7 nemám, tak to raději nechám na dobu, kdy s počítačem nebude možno pracovat vůbec. Díky za reakci.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.