Zapomenuté heslo k wifi

Od: Datum: 02.11.13 14:36 odpovědí: 5 změna: 03.11.13 13:09

Ahoj, potřebovala bych poradit, jestli lze někde v počítači najít heslo k wi-fi. Mně internet jede, ale nastěhovala se mi nová spolubydlící a chtěla by se připojit na naši wi-fi. Já si na to heslo ne a ne vzpomenout. Poradíte, kde ho v počítači, zřejmě někde u síťového připojení, najít?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.11.13 14:50

Zkus WirelessKeyView.

Ohodnoceno: 1x

Od: asd*
Datum: 02.11.13 16:22

V ovládacích panelech najít vlastnosti bezdrátové sítě. Na kartě Zabezpečení najdete klíč zabezpečení. Je zapotřebí zatrhnout "Zobrazit znaky".

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.11.13 16:32

Záleží na OS, třeba XPčka heslo takhle neprozradí.

Ohodnoceno: 1x

Od: lady123
Datum: 02.11.13 19:50

To jsem zkoušela, ale nešlo zatrhnout to pole (mám Visty). Naštěstí už jsem si na to heslo vzpomněla, ale díky všem za rady

Datum: 03.11.13 13:09

Přihlásit se do WiFirouteru jako admin (idealně pomocí kabelu, lze i bezdrát) a heslo je tam napsané v záložce Wireless. Samozřejmě potřebujete přihlašovací údaje WiFirouteru.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.