Heslo k přihlášení - resetovat heslo

Od: Datum: 01.11.13 18:55 odpovědí: 3 změna: 01.11.13 19:55

Chtěla jsem si změnit přístupový heslo na noťas. Vše jsem udělala, tak jak se má. Pak jsem noťas vypla. Chtěla jsem se znovu přihlásit a nebere mi to ani nový ani starý heslo a jen mi to píše "resetovat heslo". Může mi někdo poradit co mám dělat? Zkusila jsem všechno možný a přihlásit se nelze. Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.11.13 19:00
avatar

Tady je každá rada drahá. Pokud jste si jistá hesly, tak vám nikdo nic jiného neporadí, než resetovat. Ještě je možné, že jste měla při psaní zapnutý CapsLock a velká a malá písmena jsou obráceně, nebo jste dodatečně něco změnila a zapomněla na to, nebo nebyl zapnutý Num Lock a nejsou tam čísla která si myslíte. Víc mě nenapadá.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: abc*
Datum: 01.11.13 19:12

Já ale nevím jak to resetovat, chce to vložit disk nebo flešku. Tak jsem tam dala flešku, ale nic to nedělá. Jen píše- vložte disk. Ale jakej?

Datum: 01.11.13 19:55
avatar

No záchraný disk se musí taky vytvořit, s prázdnou flash to opravdu nepůjde. Ale na to vytvoření je docela pozdě když se nepřihlásíš. Jsou programy pro reset hesel ve win, ale to bych nechal na pokročilejších. Máš nějaký přístup do windows? Pokud ano tak si změníš heslo přes jiného uživatele

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.