Internet - sekne se, když jsem na youtube

Od: Datum: 01.11.13 15:09 odpovědí: 6 změna: 01.11.13 18:21

Mám internet exploer nejnovější verze (na prohlížeči nezáleží zkoušela jsem to i v jiném) a vždy když jsem na youtube a posouvám si například písničku, tak se zachvíli video sekne a s tím i prohlížeč. Prohlížeč tedy vypnu a znova ho spustím, ale načítá se klidně i hodinu s tím, že se stejně nenačte a při načítání je na záložce psáno "Čekání na server např. www.seznam.cz ". Tento problém vyřeší jedině restart počítače. Dalé, není to individuální jen na mém pc, ale na jakémkolik pc u nás doma. Tak se chci zeptat, jestli nevíte ostím je a popřípadě ja tento problém vyřešit.

Děkuji za odpoěď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pavelsvoma
Datum: 01.11.13 15:16

Zdravím, dělá mi to taky, jak v práci na všech Pc, tak i doma. Ale už tam radši nelezu. Příčinu jsem nenašel

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.11.13 15:55

Máš instalovaný Flash player a taky jestli máš HD grafiku a ve Windows nadtavenou akceleraci hudby a videa nebo aspoň rovnováhu hardwaru?

Od: pavelsvoma
Datum: 01.11.13 16:02

mě to dělá asi 2 týdny bez jakýchkoliv změn systému

dříve to šlo bez závad

Datum: 01.11.13 16:46

Mě to taky dělá až teď poslední dobou... (žadné změny jsem neprováděla)

Datum: 01.11.13 18:21

Jsme na tom stejně. Asi poslední 2 týdny mám také problémy jako vy.

Od: ben®
Datum: 01.11.13 18:20

Dobrý den, a nemáte náhodou ten internet od O2? Zdravím!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.