Přenos obraz a zvuk do televizoru

Od: Datum: 31.10.13 18:14 odpovědí: 5 změna: 31.10.13 20:16

Dobrý večer. Chtěl bych do televize LG která má volný vstup scart promítnout film a jiné z internetu. Existuje zařízení které připojím do volné scartky v televizi a má vstup flasky do které si stáhnu film a jiné z internetu a promítnu si jej v televizi. Pujde mi to v televizi? Jaký je název výrobku který mi to umožní? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.10.13 18:20

A co přímé přopojení s PC?

Máte na PC i na televizoru zdířku na S-Video kabel?

Ohodnoceno: 0x

Od: luke237
Datum: 31.10.13 18:31

TV ma podle popisu jen SCART, ale jestli ma PC S-Video vystup, tak existuji redukce S-Video → SCART.

Dalsi moznost je pouzit nejaky lepsi set-top box, ktery umi cist filmy z flash disku.

Datum: 31.10.13 18:34

Co třeba set-top-box s USB vstupem? ... stačí prakticky nejlevnější, jen si ohlídat zdali ten vstup slouží pro přehrávání, a jakých formátů...

Datum: 31.10.13 19:08

jedna z mnoha výhod ps3 do které se to rovnou uloží a vznika z toho filmoteka jinak jak píší ostatní tak jakékoliv zařízeni s podporou usb přehrávání (set top box ,dvd) a nebo http://www.alza.cz/search.htm?exps=multimedialni+hdd a nebo http://www.alza.cz/search.htm…edialni+prehravac#f&pg=1&pn=1

Od: luke237
Datum: 31.10.13 20:16
Co třeba set-top-box s USB vstupem?
Nenapsal jsem to presne, ale presne tohle jsem myslel (tim "flash diskem" jsem myslel USB klic). Problem je vzdycky v tom, aby set-top box umel precist ten format, ve kterem je film ulozen.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.